SAĞLIKLI YAŞAM

Sofitel İstanbul Taksim’de Gerçekleşen Nefesli Yaşam Atölyesi’nde Doğru Nefes Teknikleri Keşfedildi

Sofitel İstanbul Taksim yoğun ilgi gören etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Transformal Nefes Eğitmeni Alegra Benardete moderatörlüğünde gerçekleşen ve son yılların en trend konularından biri olan doğru nefes tekniklerinin interaktif olarak deneyimlendiği Nefesli Yaşam Atölyesi’nde, ruhsal ve bedensel bütünlüğün nefesle olan yakın ilişkisi mercek altına alındı.

Sofitel Istanbul Taksim, Transformal Nefes Eğitmeni Alegra Benardete liderliğinde gerçekleşen Nefesli Yaşam Atölyesi’ne ev sahiğliği yaptı. Yaşamın en önemli bileşeni nefes kavramının bütüncül olarak ele alındığı atölyede, katılımcılar doğru nefes tekniklerini interaktif olarak deneyimlediler. Son yıllarda merak uyandıran nefes tekniklerinin yanı sıra doğru nefes kullanımının gündelik yaşama entegrasyonunun anlatıldığı atölye yoğun ilgi gördü. Alegra Benardete’nin katılımcılarla interaktif olarak hayata geçirdiği atölye boyunca katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

Sofitel Istanbul Spa’da gerçekleşen etkinlikte Executive Şef Matteo Bertuletti’nin hazırladığı sağlıklı ve hafif tatlar misafirlerin beğenisine sunuldu. Karışımların eşlik ettiği özel menüde kuru çilek ve yulaf kurabiye, renkli detoks shoot, bol çekirdekli crostini gibi bir çok lezzet misafirler tarafından çok beğenildi. Sofitel Istanbul Taksim ilgi uyandıran özgün projelere hayat vermeye devam edecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>