TATİL

Balayında En Çok Nereye Gitmek İstersiniz?

Balayında nereye gitmek istersiniz…
 
   
 
 
     

Düğün sezonu sürüyor. Gelinlik, damatlık, düğün mekanı, nikah şekeri derken, asıl önemli seçimi unutmamak lazım: Balayı!

Balayı, gelin ve damadın hayatlarını birleştirdikten sonraki ilk tatilleri. Her düğünün balayı ise birbirinden farklı. Bazıları için balayı, düğündeki eğlencenin devamı, bazıları için düğün yorgunluğu atmanın en güzel yolu. İşte size her moda uygun seçenekler!

“Düğünde çok yorulduk, dinlenmek istiyoruz!” diyenlere: MALDİVLER

Takım adalar topluluğu olan Maldivler’de, 1-2 km karelik olan her adada bir tesis bulunuyor.

1 hafta boyunca adalarda gündüz deniz ve kumsal keyfi ile, akşamları ise slow müzik dinleyerek lezzetli akşam yemekleri ile bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Dilerseniz gündüz balık tutabilir, akşamları da yengeç yarışlarını seyredebilirsiniz

“Düğün bize yetmedi, hem deniz hem eğlence istiyoruz!” diyenlere: PALMA DE MALLORCA

Hem deniz, hem eğlence, hem de dolu dolu kültür seyahati için Palma de Mallorca! Gündüz denize girebilir, akşamları ise muhteşem alternatiflerden hangisini seçeceğinizi şaşırabilirsiniz. Sadece bir akşamda, katılabileceğiniz en az 10 aktivite bulmak mümkün.

“Yeni bir hayata başlıyoruz. Değişik bir yere gidelim, tropik olsun mesela!” diyenlere: PHUKET ADALARI


Dünyada olabilecek en güzel denize girebileceğiniz, adeta ıssız bir adaya düşmüş gibi hissedebileceğiniz ama aklınıza gelebilecek tüm konforlardan da yararlanabileceğiniz seçenekler. Bütün gün deniz ve kumsal keyfini, akşam güzel müzik ve sahil eğlenceleri ile devam ettirebilirsiniz!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>