TATİL

Burçların Temmuz Rotaları Belli Oldu!

Türkiye’nin değerli bölgelerinde kaliteli ve keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; burcunuza göre Temmuz tatil rotanızı açıklıyor.
 
   
 
 
     

Deniz tatilinden Yurt Dışı Turlarına, Kültür Turlarından Kıbrıs’a kadar her türlü seçenek TatilBudur’da sizleri bekliyor. Lider ve cesur olma özellikleriyle ön plana çıkan Koç, Aslan ve Yay burçları deniz tatillerinden vazgeçemiyor. Sıcak iklimin hakim olduğu, yaz mevsiminin uzun sürdüğü ve neredeyse kış mevsimine kadar ılıman bir atmosfer sunan Akdeniz ve Ege Koç, Aslan ve Yaylar için yine favori.

Eğlenceyi, keyif yapmayı ve yeni yerler keşfetmeyi seven Terazi, Kova ve İkizler burçları yurt dışı turları ve yeni rotalar keşfediyor. Egzotik yerler, antik şehirler, yeni lezzet ve kültürleri deneyimlemek isteyenler için TatilBudur’un yurt dışı rotaları alternatiflerin başında geliyor.

Keyfe, lükse ve konfora önem veren Oğlak, Boğa ve Başak burçlarının tatil rotası ise Kıbrıs oluyor. Yaz’ı karşılayan festivalleri ile meşhur, bütün kültürlerden etkilenen kültür karması mutfağı ve gurme mezeleri ile ön planda olan Kıbrıs; renkli dünyası ile şenlik tadında bir tatil vaat ediyor.

Akrep, Yengeç ve Balık burçlarının tercihlerinin başında deniz tatili geliyor. Denizin, güneşin ve kumun tadını doyasıya çıkarabilecekleri tatil rotaları TatilBudur’da sizleri bekliyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>