TATİL

Gelenekselleşen Festival Mayıs Ayında Yapılıyor

Doğa ile iç içe unutulmaz anlar yaşamak isteyenlerin heyecanla beklediği İstanbul Karavan Festivali, 17-18-19 Mayıs 2024 tarihlerinde 5’inci kez karavan tutkunlarını ve doğaseverleri bir araya getiriyor.
 
   
 
 
     

Doğada Yaşam Okulu tarafından her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında düzenlenen ve geleneksel hale gelen İstanbul Karavan Festivali, 5’inci kez karavan tutkunlarını ve doğaseverleri Kilyos’ta buluşturuyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da karavan tutkunlarına unutulmaz bir deneyim vaat eden festivalde 3 gün boyunca sörf, yoga, zipline, tırmanma parkuru, paracord bileklik yapımı gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra keyifli atölye çalışmaları, konserler ve doğada yaşam konusunda bilgilendirici söyleyişiler düzenlenecek. Çocukların da eğlenceli vakit geçirebileceği festivalde küçük ziyaretçiler için çadır kurma, boyama, güvenli ateş yakma gibi atölye çalışmalarının yanı sıra çeşitli oyun etkinlikleri de düzenlenecek.

Karavan tatilini tercih edenler veya doğada vakit geçirmeyi isteyenler için festival alanında, karavan üreticilerinden kamp ekipmanlarına, karavan malzemesinden doğa sporlarına kadar birçok ünlü marka da katılımcılarla etkinlik alanında bir araya gelerek en yeni ürün ve hizmetlerini ziyaretçiler ile buluşturacak.

Doğaya saygı ve sürdürülebilirlik konularında da önemli bir misyon üstlenen festivale sınırlı sayıda karavan katılımı olabilecek. Kendi karavanı ile festivale katılmak isteyenler ve günü birlik giriş yapmak isteyenler detaylı bilgiye www.instagram.com/istanbulkaravanfestivali İstanbul Karavan Festivali Instagram hesabından veya www.istanbulkaravanfestivali.com web adresi üzerinden ulaşabilecek. Çadırda konaklama imkânı da bulunan festival için bilet satışları ise bilet satış platformu Biletino adresi üzerinden yapılacak.

Toplu taşıma ile festivale katılmak isteyenler için de festival süresince İstanbul Hacıosman Metro Durağından festival alanına ücretsiz ring seferleri düzenlenecek. Ayrıca, engelli bireyler, öğretmenler ve öğrencilere özel olarak %15 indirim sunulacak.

Doğa ile eğlenceyi bir araya getiren 5’inci İstanbul Karavan Festivali’ne, 200 karavan ve 10 bini aşkın ziyaretçinin katılması bekleniyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>