TATİL

NG Sapanca ile Mutlu Pazarlar

NG Sapanca Wellness & Convention bir mola verip kendini yenilemek isteyenler için fırsatlar sunuyor.
 
   
 
 
     

Doğayla iç içe bir ortamda, İstanbul’dan çok uzaklaşmadan tazelenmeniz için Mart ayı boyunca sunulan Mutlu Pazarlar kampanyasıyla sevdiklerinizle birlikte rahatlamanız mümkün.

Türk turizmine yepyeni bir hizmet anlayışı kazandırmak amacıyla yola çıkan NG Hotels, sizi Sapanca’daki NG Sapanca Wellness & Convention’da mutlu bir pazar geçirmeye davet ediyor. Muhteşem bir doğanın içine konumlanmış NG Sapanca Wellness & Convention’da Mart ayı boyunca pazar ve pazartesi geceleri konaklayanlara özel olarak fırsatlar sunuluyor.

Mart ayı boyunca pazar günleri giriş yapmak şartıyla çift kişilik odada yarım pansiyon, iki gecelik konaklamayı “Mutu Pazarlar” kampanyası ile indirimli olarak kişi başı KDV dahil 350 TL’ye almak mümkün. Üstelik sizi rahatlatmak ve şımartmak isteyen NG Sapanca Wellness & Convention Mutlu Pazarlar misafirlerine Bali masajı da hediye ediyor.

NG Sapanca Wellness & Convention seçim haftasını da unutmuyor. O haftaya özel olarak 28 Mart Cuma giriş ve 30 Mart Pazar çıkış yaparak çift kişilik odada, yarım pansiyon olarak gecelik kişi başı KDV dahil 162,5 TL'den başlayan fiyatlarla konaklanabiliyor.

Türkiye’nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels’in göz alıcı bir doğa içinde bulunan NG Sapanca Wellness & Convention otelinde bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmanız mümkün. NG Sapanca Wellness & Convention tüm misafirlerine mutlu pazarlar diliyor…

NG Sapanca Wellness & Convention - Kırkpınar Sapanca – Sakarya
Tel: 0264 242 56 00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>