TEKNOLOJİ

Okullar Vestel Tabletlerle Açılıyor

Okul hazırlıkları başlıyor…
 
   
 
 
     

Bu dönemde şıklığı teknolojiyle buluşturan Vestel tabletler, çocukların okul arkadaşı olurken, uygun fiyat seçenekleri ile de ailelerin tercihi oluyor. Vestel, V TAB 9.7” PRO tabletiyle büyük ekran sevenlere, yepyeni V TAB7” LITE III tabletiyle ise uygun fiyat arayanlara hitap ediyor.

Teknoloji ve tasarımı bir araya getiren Vestel V TAB tabletler 7” ve 9.7” iki farklı ekran boyutlarıyla tüketiciyle buluşuyor. Vestel V TAB ailesi şık tasarımı ve yüksek performanslı işlemcisi ile dikkat çekiyor. V TAB ailesi tabletler her açıdan rahatlıkla görüntülenebilen IPS ekranları sayesinde yansıma ve renk kayıplarının önüne geçerek HD kalitesinde deneyim sunuyor. V TAB tabletlerle çekilen fotoğraf ve videoları akıllı ekran teknolojsi ile Vestel Smart TV’lerde görüntülemek mümkün.

Uygun fiyatlar Vestel’de

5 MP arka kameraya sahip V TAB 9.7” PRO tablette, 4 çekirdekli 1.0 GHz hızında Arm Cortex A31s işlemcisi bulunuyor. Vestel, V TAB 9.7” PRO modelini 429 yerine bu döneme özel olarak 399 liraya sunuyor.

Şık tasarımı ile dikkat çeken V TAB 7” LITE III, geniş görüş teknolojisi sunan IPS ekrana ve 4 çekirdekli, 1.3 GHz hızında MTK8127 işlemciye sahip. Vestel’in yepyeni V TAB 7” LITE III tableti ise 199 liradan satışa sunuluyor.

Her türlü darbeye karşı dayanlıklı, şık metal kabini ile V TAB 9.7” PRO büyük ekran sevenlerin kalbini fethederken, uygun fiyatlı V TAB 7” LITE III ise, tabletini yanından ayırmak istemeyenlerin, ergonomik tasarımı ve küçük ekranıyla hayatını kolaylaştırıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>