ANNE - ÇOCUK

Bebeğiniz kontrol altında!

Artık kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Bebeğinizi daha kolay kontrol edip, daha güvenli büyütebilirsiniz.
 
   
 
 
     
Bebeğinizi her an seyretmeye ne dersiniz?

İşte Philips'ten ilk bebek kamerası...

Philips Bebek Bakım Ürünleri Serisi’nin yeni ve ürünü Bebek Kamerası ile artık çocuk büyütmek daha kolay ve güvenli hale geliyor.

Kurulumu son derece kolay olan kablosuz renkli bir kamera ve bebek izleme cihazını bir arada sunan Bebek Kamerası ile bebeğinizi heran kolaylıkla seyredebileceksiniz. Gün içinde parlak ve renkli görüntüler seyredebileceğiniz Bebek Kamerası, hava karardığında otomatik olarak "gece görüşü" ile çalışmaya başlıyor.

Philips tarafından rahat ve uzun süreli kullanım için tasarlanan kameranızın ebeveyn ünitesini televizyonunuza bağladıktan sonra "Bebek Kamerası Kanalı"nı (Her TV’de bulunan AV kanalı) açabilir ve TV’nizin özelliklerine bağlı olarak "tam ekran" ya da "görüntü içinde görüntü*" seçeneğini seçip bebeğinizin odası ile canlı bağlantı kurabilirsiniz. Bebeğinizin yatağına ya da odasının herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz kablosuz top şeklindeki kamera ünitesi sayesinde bebeğinizi uyurken veya oyun oynarken saatlerce izleyebilirsiniz.

Ebeveyn ünitesini şarj ünitesinden çıkardığınızda normal bir bebek telsizi olarak da kullanabileceğiniz Philips Bebek Kamerası, ayrıca ebeveyn ünitesi ve bebek ünitesi arasında bağlantıda bir kesinti olup olmadığını sürekli olarak kontrol eder, böylece bebeğinizle bağlantının sürekliliğini garanti eder.

Philips Bebek Kameranızı video veya DVD kaydedicinize bağladığınızda özel anları kaydederek kendi videolarınızı yapabilir, böylece kendinize ailenizle ve dostlarınızla paylaşacağınız değerli bir arşiv yaratabilirsiniz.BEBEK KAMERASI
o Bebek izleme cihazı ve renkli kamera bir arada
o Bebeğiniz uyuduğunda veya oynarken onu yakından izleyin
o Bebeğinizin sesini bahçede dolaşırken duyun
o Parlak ve net, gece veya gündüz görüntülerin keyfini çıkarın
o Bebeğinizi rahatsız etmeden görüntülerini kaydedin.

Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr

Görseli büyük görmek için tıklayın..


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>