AŞK - CİNSELLİK

Aldatılmadım Ya Da Aldatılmam Demeyin

Hangi erkekler aldatır? Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, ne yapmalısınız?
 
   
 
 
     

Kadınlar, potansiyel aldatma güdülerini genellikle arkadaş çevrelerinde özgür bırakıyorlar ve içlerinde yaklaşık yüzde 70’i için bu olay ‘Sadece bir kez’ gerçekleşiyor. Erkekler ise eşlerini aldattıkları kadınlarla çoğunlukla tesadüfen tanışıyorlar. Örneğin, alışverişte...

Tabii sadece orada da değil. Üç erkekten biri, işyerinde böylesi bir deneyim yaşamayı tercih ediyor. Bu tür bir ilişki daha uzun sürdüğü gibi, erkeklerin üçte birini rahatsız da etmiyor!

ALDATMA NEREDE BAŞLIYOR?

Yüzde 57’lik bir oran için öpüşme aldatma sayılırken, grubun yüzde 20’si el ele tutuşmayı bile aldatmadan sayıyor.

Yüzde 9’luk bir kısmı ise kendini başka bir erkekle sevişirken düşünmek bile aldatmanın ilk aşaması.

Eşlerini aldatmış kadınların yüzde 59’u bunu saklama taraftarı. Yüzde 47’si en yakın arkadaşlarına, ancak aşık olduklarında itiraf ediyorlar.

Her üç kadından biri ise erkeğin neler olup bittiğini bilmesi gerektiği görüşünü paylaşıyor.

SORULARLA ALDATMA GERÇEĞİ

HANGİ ERKEKLER ALDATIR?

Son araştırmalara göre sadakat ve sadakatsizlik, henüz hamilelik sırasında oluşuyor. Testesteron oranları yüksek erkekler (uzun boylu ve köşeli çeneli) aldatmaya minyon yapılı erkeklerden daha eğilimli. 40-50 ve 30-40 yaş arası erkekler eşlerini en fazla aldatan yaş grupları.

EŞİNİZİN SİZİ ALDATTIĞINI DÜŞÜNÜYORSANIZ, NE YAPMALISINIZ?


Onu karşınıza alıp konuşmak kesinlikle yanlış bir davranış. Çünkü sizi aldattığını asla kabul etmeyecektir. En iyisi önce davranışlarını izlemeye alın. Erkekler ortada her zaman ipucu bırakırlar. Ondan ayrılmalı mısınız? Çoğunlukla bir arada kalmak ilişkiyi kurtarabiliyor. Bazı aldatmalar ilişkiyi yeniden aşka dönüştürebiliyor.

ALDATILMAK CANIMIZI NİYE ÇOK YAKIYOR?

Çünkü bu acı veren ama derin duygular yüzyıllar boyunca neslimizi devam ettirmemizi önleyen tehlikelerden korunmamızı sağladı. Kıskançlık duygusu tüm güçleri harekete geçiriyor ve bize sahip olduğumuz erkek için savaşma olanağı tanıyor.

KADINLAR NEDEN ALDATIYOR?

Kadınların en sık gösterdikleri nedenler arasında sevgisizlik ya da cinsellik olsa da bilinçaltlarında güçlü genlere sahip erkekleri aramaya devam ediyorlar. Zaten bu yüzden menstrual dönemlerinde erkeklerden uzaklaşmalarının bir sebebi de bu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>