AŞK - CİNSELLİK

Birlikte Olduğunuz Erkeğe Ne Kadar Güveniyorsunuz?

Birlikte olduğunuz erkekler şimdi sayacağımız özellikleri taşıyorsa hemen ondan uzaklaşın!...
 
   
 
 
     

Birlikte olduğunuz erkekler şimdi sayacağımız özellikleri taşıyorsa hemen ondan uzaklaşın hatta mümkünse onu tamamen hayatınızdan çıkarın.

1. Kadınlar hakkında her zaman söyleyecek kötü sözü olan erkekler en tehlikelileridir. Bunların içinde kadınlara karşı önüne geçilmez bir öfke vardır. Kadınlar onlara "hayır" dediğinde çılgına dönerler. Özellikle cinsel ilişki sırasında kadınları istemediği şeyleri yapmaya zorlayan erkek tipleridir.

2. Her zaman kendi istediklerinin olmasını isterler. Bu erkek tipi seks zamanını da kendi belirler. Sadece onlar istediği zaman cinsellik yaşanır. Yatakta egoist davranırlar ve karşısındakinin zevk almasına önem vermezler. Bu erkekler de cinsel şiddete eğilimlidirler.

3. Size saygı duymaz, ne söylerseniz söyleyin sizi dinlemezler. Bu tür davranışlar gösteren erkekler de saldırgan yapıdadırlar.

4. Alkol ya da uyuşturucu kullanan erkeklerden mutlaka uzak durmalısınız çünkü çoğunlukla kendilerinde olmadıklarından yaptıkları şiddet içeren şeyleri sabah hatırlamazlar bile.

5. Kadınları küçük gören, onlara köle gibi davranan erkekler. Bu tip erkekler özellikle evlendiklerinde cinsel şiddet gösterirler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>