MODA - STİL

Vestiyerin Vazgeçilmezleri

Silk and Cashmere Kış Koleksiyonu ile tarzınızı sokağa yansıtın.
 
   
 
 
     

Her ay farklı bir hikaye ile takip ettiğimiz Silk and Cashmere, kışın kendini iyice hissettirmeye başladığı Aralık ayında, soğuklardan etkilenmeden hayatı sokakta yaşamayı sevenlere, vestiyerlerinin vazgeçilmezi olacak stil sahibi seçenekler sunuyor.

İpek ve kaşmiri kullanarak yarattığı ayrıcalıklı koleksiyonları ile dünyada adından söz ettiren Silk and Cashmere, kış koleksiyonu ile sokağın ruhunu canlandırıyor. Moda ve trendlere yön veren sokak stili Silk and Cashmere kalitesi ile yeniden yorumlanıyor. Birbirinden özel tasarımların yer aldığı Kış Koleksiyonu’ndaki her parça, markanın izlerini sokağa taşıyor. Pançodan hırkaya, yelekten paltoya uzanan birçok özel tasarım bu kış vestiyerinizdeki yerlerini almaya hazır.

Yanınızdan ayıramayacaksınız

Yün kaşmirin kürk detayıyla buluştuğu bu özel pelerini tüm kış boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Zarif kemeri ile son derece çarpıcı bir hareketlilik ve form kazanan Silk and Cashmere pelerin uzun yıllar vestiyerinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Bu kışın bitmesini istemeyeceksiniz


Kaşmirin yumuşaklığını ipek astarın zarifliği ile birleştiren çarpıcı bir model. Hafif kumaşı sayesinde kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz bu palto, tasarımı ve kaşmir dokusu ile de iddialı. Asimetrik yakası ve kruvaze kapanan ön kısmı sayesinde Silk and Cashmere palto, tarzı ile dikkat çekmeyi seven moda tutkunlarına bu kış bitmesin dedirtecek.


Silk and Cashmere ile hırkanın tanımı değişiyor


Silk and Cashmere, kışın en çok kullanılan parçalarından biri olan hırkalara yepyeni bir yorum getiriyor. Markanın kış koleksiyonundaki, omuzlara aplike edilmiş kürk detayları ile etol havası taşıyan yepyeni tasarımı, hırka tanımını adeta baştan yazıyor. Kış günlerinin en iddialı hırkası olmaya aday bu parça, yüksek yakası sayesinde sizi tamamen soğuktan koruyup ısıtırken, çok soğuk olmayan günlerde ise paltonuzun yerini alacak.

Dolgulu dudun yeleğe Silk and Cashmere yorumu

Son yılların en revaçta ürünü dolgulu dudun yelek Silk and Cashmere yorumuyla karşınızda. Dışı 100% kaşmir triko, içi ise 100% koton dolgu olarak tasarlanan yelek vestiyerin vazgeçilmezlerinden bir diğeri. Stilize edilmiş cepleri ile modern bir havaya sahip olan bu tasarım, uzun boyu sayesinde sizi baştan ayağa sarmalayıp içinizi ısıtacak kadar da iddialı.

Vestiyerde dahi aklınız onda kalacak

Bir centilmenin olmazsa olmazı; kaşmir palto. Silk and Cashmere kış koleksiyonunda yer alan yün kaşmir erkek paltosu, ister önemli bir iş toplantısında takım elbisenizin üzerine, ister hafta sonu dışarı çıkarken yıllarca severek kullanacağınız parçalar arasında... Tamamen kapanan ön paneli ve dilediğinizde kaldırıp rüzgardan korunabileceğiniz yakası ile bu özel paltoyu vestiyere bıraktığınızda aklınız onda kalacak!

Son yıllarda erkeklerin vazgeçilmezi; dudun yelek

Silk and Cashmere dolgulu dudun yeleklerde erkekleri de unutmuyor. Dışı 100% kaşmir triko, içi 100% koton dolgu ile Silk and Cashmere farkını yansıtan bu dudun yelek, ister hafta içi ister hafta sonu rahatlıkla kullanıma uygun. Son yıllarda ceketlerin üstüne de giyilen bu dudun yelek, tüm kış sizi soğuktan koruyan kurtarıcı parça olarak yanı başınızda olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>