AŞK - CİNSELLİK

Çantada Keklik Erkekler

Erkeklerin çok karmaşık yaratıklar olduğunu biliyoruz. Ancak bazı belirtiler onun sizden hoşlanıp, hoşlanmadığının en temel göstergesi...
 
   
 
 
     

Bir erkekten hoşlanıyorsunuz ve doğal olarak onun da sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını bilmek istiyorsunuz. O zaman onu dikkatle incelemeli ve hareketlerinin ne anlama geldiğini öğrenmeye çalışmalısınız. İltifatlar Size sürekli iltifatlarda bulunuyor, ne kadar güzel olduğunuzu ya da üstünüzdeki kıyafetin ne kadar güzel olduğunu söylüyor.

"Demek ki benimle ilgileniyor" diye düşünmenize sebep oluyor. Sanki sizin olan, size ait olan herşeyden hoşlanıyor. Bu durumda siz de ona iltifatlarda bulunun. Mesela gömleğinin ona çok yakıştığını ya da çok şık göründüğünü söyleyin.

KİM MUHTEŞEM OLMAKTAN HOŞLANMAZ Kİ?

Bakışlar Ne zaman onun olduğu yöne doğru bakıp gülümseseniz, onun da size baktığını ve gülümsediğini görüyorsunuz. Hiç şüphe yok ki onun dikkatini çekmeyi başarıyorsunuz. Ne kadar meşgul olursa olsun varlığınızın farkında...

Bir daha ki sefer size gülümsediğinde yanında durun ve "Merhaba, nasıl gidiyor?" diye sorun. Ama bunu oldukça doğal bir şekilde söyleyin ki kendini rahatsız hissetmesin.

KENDİ GİBİ OLMAK

Onun yanındayken hareketleri kontrol almak gibi bir durumla karşılaşmıyor, kendiniz gibi olabiliyorsunuz. Yakın arkadaşlarınıza yaptığınız şakaları ona da yapabiliyorsunuz.

Birlikte bir komedi filmine ya da bir tiyatro oyununa gitmeyi önerebilirsiniz. Gideceğiniz ortamın eğlenceli olmasına özen gösterin. Unutmayın en büyük ortak noktanız birlikte eğlenebilmeniz.

VÜCUT DİLİ

Size birşeyler anlatırken kolunuza hafifçe dokunuyor ya da yanınızdan geçerken nazikçe çekilip size yol veriyor. Sizinle ilgilendiğini vücut diliyle ifade etmeye çalışıyor.

"Merhaba" derken siz de onun koluna hafifçe dokunun. Onun mesajını açık bir şekilde aldığınızı gösterin.

HATIRLIYOR

Sizinle ilgili her şeyi hatırlıyor. Doğumgününüz, en sevdiğiniz renk, köpeğinizin adı gibi. Ve siz bunları ona sadece bir kez söylemişsiniz. Bu sizi daha yakından tanımak için can attığını gösteriyor.

Söylediği herşeyi dikkatle dinleyin. Konuşması sırasında önem verdiği şeyleri hafızanıza alın. Böylece sizin de onu önemsediğinizi anlayacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>