AŞK - CİNSELLİK

İlk buluşma geldi, eyvah!...

Arkadaş veya aile çevrenizin tavsiyesiyle biriyle mi buluşacaksınız? Hemen karamsarlığa kapılmayın, kim bilir belki de o hayatınızın aşkıdır. İlk buluşmada yapmanız ve yapmamanız gerekenleri bilin yeter!
 
   
 
 
     
Klişe veya eski bir adet gibi gelse de görücü usulü veya tavsiyesi üzerine biriyle çıkmak sandığınız kadar kötü bir durum değil. Hatta sizi iyi tanıyan insanların sayesinde hayatınızın aşkını bulma şansınız bir o kadar yüksek. Hem zaten denemekten ne zarar gelir ki? Sadece ilk buluşmada yapmanız ve yapmamanız gerekenleri bilin yeter!

Yapın:
Size birisi birini önerdiğinde arayı soğutmadan hemen buluşmaya bakın. Yoksa hevesiniz kaçabilir veya o başka birini bulabilir.

Yapmayın:
Çaresiz, evde kalmış kız moduna sakın girmeyin. Cesur, kendine güvenen bir bayan olduğunuzu sakın unutmayın.

Yapın:
Bunun sürpriz bir buluşma olarak kalmasına dikkat edin. "Önceden resmini göreyim" diye tutturmayın. Biliyorsunuz fotoğraflar her zaman gerçeği göstermez, herkes o kadar fotojenik olmak zorunda değil.

Yapmayın:
Aşırı seksi bir kıyafetle buluşmaya gitmeyin. İçinde kendinizi hem rahat hem de güzel hissettiğiniz bir elbise veya jean pantolon ve şık bir üst giyin.

Yapın:
Üzerinde rahatça konuşabileceğin bir buluşma noktası seçin. Sanat galerisi veya tiyatro olabilir. Böylece can sıkıcı suskunluk anlarını önlemiş olursunuz.

Yapmayın:
Onun mükemmel erkek kriterinizle tamamen uymasını beklemeyin. “Beyaz atlı prens”iniz olmasa da bir gece eğlenmekten kimseye zarar gelmez.

Yapın:
Acil kaçış planı oluşturun. Olur da tam bir felaketle karşılaşırsanız, arkadaşlarınızla aranızda bir anlaşma yapın. Onlara vereceğiniz bir işaretle ortamdan ayrılmanı yolunu bulun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>