AŞK - CİNSELLİK

Sizin Seks Hayatınız Nasıl?

Romantizm dolu bir seks için bu noktalara dikkat!...
 
   
 
 
     

Klasik algının dışına çıkın ve kendinizin farkına varın. Seksi olmak demek, sadece dış görünüşünüzle karşınızdakini etkilemek demek değil.

Tavırlarınız, konuşmalarınız ve yaptıklarınız, seksapalitenizi belirleyen en önemli etken.

Romantizm dolu bir seksilik için, yatak odanızı mumlarla döşeyin. Eve geldiğinde en sevdiği yemekler hazır olsun ve kırmızı şarabı da eklemeyi unutmayın. Gecenin ilerleyen saatlerinde ona aromaterapik yağlarla masaj yapın.

Doğuştan seksi olan kadınlar vardır. En bakımsız hallerinde bile karşılarındaki erkeği fazla uğraşmadan elde edebilirler. İlişkilerini daha heyecanlı hale getirmek adına birkaç öneri gerekirse, seks için adrenalini yüksek yerleri deneyin, partnerinizle bir oyun oluşturun ve kalabalık ortamlarda birbirinize heyecan verecek şeyler yapın.

Cilve, erkekleri baştan çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Ona seksi mesajlar yollayın, küçük aşk oyunları oynayın. Aldığınız hediyelerle ona sürprizler yapın, telefonla konuşurken onu tahrik edin.

Bir de erotik dozu fazla olan seksi kadınlar var. Yoğun isteğe sahip kadınlar, ateşli hallerini göstermekten hiç çekinmezler. Partnerini tahrik etmekten hoşlanır, arzulandığını bilmek onu tahrik eder. Saatlerce tutku dolu sevişmeler yaşayabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>