DEKORASYON

Tasarım tutkusu şehrin içinde

Hareketli mobilyada tasarımdan zevk alanların tercihi B&T Design’dan, Maslak’ta büyüleyici bir mekan.
 
   
 
 
     
Tanju Özelgin imzasını taşıyan B&T Design Maslak, havada uçan sandalyeler, üst üste dizilmiş renkli tabureler, şık koltuklar ve iç içe geçmiş sehpalar ile adeta bir sergi kadar çarpıcı düzenlenmiş…


B&T Design, 2008 yılına, Maslak’taki yeni showroomu ile giriyor. Masa, sandalye, koltuk, saklama ünitesi, aydınlatma, kitaplık gibi hareketli tasarımlarda, sektörünün lideri olan şirket, önümüzdeki 2 yılda, hem Türkiye hem de yurt dışında ciddi anlamda atağa geçerek, ürünleri ile daha çok kişiye ulaşacak.

Markanın büyüme projesinin ilk adımını temsil eden Maslak B&T Design, iş dünyasının nabzını tutan semtte, şık vitrini ile dikkat çekiyor. Konsept mağaza olarak yaratılan showroom, tasarımdan zevk alanların, tamamlayıcı mobilya konusunda bakacağı ilk adres olacak.


Kapıdan girildiği anda, B&T Design’ın, modern ve yaratıcı çizgisini hissettiren yeni mağaza, mekanlara farklı bir soluk getirecek tasarımları, sade ama gözalıcı bir havayla sergiliyor. Ferah bir alana zevkle yerleştirilen ürünler, dekorasyon tutkusunu ateşleyen renkli objelerden seçilmiş. Evinize ya da ofisinize, restoran, otel gibi özel projelerinize ürün bakmak için uğradığınızda, sizi karşılayan deneyimli ekip ise, ağırlıklı olarak, mimar ve içmimarlardan oluşmakta.

Tam 14 yıl önce kurulan B&T Design, son 7 yıldır, Türk tasarımını dünyada başarıyla temsil ediyor. Yurt dışında dünyanın en ünlü markaları ile aynı mekanlarda satışa sunulan B&T imzalı ürünler ve alınan uluslar arası ödüller, şirketin yükselen başarılı grafiğinin sonuçları… Önümüzdeki aylarda Milano’da bir merkez açmak için hazırlıklarını sürdüren tasarım markası, yurt içinde 5 yeni franchise vererek, İstanbul dışında da yaygınlığını artıracak.


Yolunuz Maslak’tan geçerse, B&T Design’ın yeni yüzüne bir göz atmak, ünlü tasarımcı Tanju Özelgin’in imzasını taşıyan bu keyifli mekanda, bir çay içip, yeni ürünleri görmek için mutlaka uğrayın. Havada asılı sandalyeler, üst üste şekiller oluşturan renkli tabureler, şık koltuklar, birbirine sarılan ilginç sehpalar, içinizi açacak! Tasarımcıya değer veren sanayici bir çiftin, Bahar ve Talip Aysan’ın, nasıl adım adım başarıya koştuğunu hissedeceksiniz.

B&T Design Project Office & Showroom
Adres: Med Marine Plaza Giriş Kat (Sheraton Otelin Yan Tarafı)
Büyükdere Cad. No:47 80670 Maslak – İstanbul
Tel: 0212 320 12 77

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>