DİĞER HABERLER

Avrupa’da stressiz kayak

Dünyada ilk kez uygulanan sistem ile kayakseverler
malzemelerini yanlarında taşımak zorunda kalmayacaklar...
 
   
 
 
     
Avrupa’da stressiz kayak

Intersport Sporting, dünyada ilk kez gerçekleştirilen “malzeme kiralama sistemi” ile yurtdışında kayak yapmak isteyen müşterilerini büyük bir stresten kurtarıyor. İlk etapta Avrupa’da dört ülkede uygulamaya konulan sistem ile bu ülkelerde kayak yapmak isteyenler, artık malzemelerini yanlarında götürmek zorunda kalmayacaklar. Kayakseverler, “Intersport Rent Sistemi” ile Avusturya, Fransa, İsveç ve İsviçre’deki 350’yi aşkın Intersport satış noktasından tüm ekipmanları için kiralama yapabilecekler.

En yeni teknolojiye sahip malzemelerin yeraldığı “Intersport Rent Sistemi”nden yararlanmak isteyenler bu hizmete, isterlerse Intersport Sporting satış noktalarından, isterlerse www.intersportrent.com adresinden ulaşabiliyorlar. Sistemden yararlanmak için malzemelerin toplam fiyatının sadece yüzde 20’sini depozito olarak ödemeleri yeterli oluyor. İptal için ise rezervasyon bitiş tarihinden 7 iş günü önce başvuru yapmak yeterli olacak.

“Intersport Rent Sistemi”nde ilk defa kayak yapacak olanlara, beden, ağırlık, yetenek ve stile uygun ekipman konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriliyor. Ayrıca ailece çıkılan kayak tatillerinde yapılan rezervasyonlarda indirim hakkı bulunuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>