DİĞER HABERLER

Büyüyene kadar büyümek

Bu kampanya ile çocukların düşünce gücünü ve yaratıcılığını arttırmayı amaçlayan UNO, aynı zamanda onları ödüllendiriyor...
 
   
 
 
     
UNO Büyümek Kahramanı İsmini Arıyor...

UNO’nun “Büyüyene Kadar Büyümek” kampanyası ile çocukların en sevdiği ekmek, UNO Büyümek ekmeğinin kahramanı ismine kavuşuyor. Büyümek ekmeğinin sevimli kahramanına yakışan en güzel ismi vermek isteyen çocuklar, düşündükleri isim alternatiflerini 14 Ocak - 31 Mart 2005 tarihleri arasında göndererek kampanyaya katılabilecek.

Bu kampanya ile çocukların düşünce gücünü ve yaratıcılığını arttırmayı amaçlayan UNO, aynı zamanda onları ödüllendiriyor. Nisan ayında yapılacak değerlendirme sonucunda UNO Büyümek kahramanına en uygun ismi kazandıran çocuk, Sony Playstation 2; dereceye giren 10 aile, çocuğu büyüyene (18 yaşına) kadar UNO Büyümek ekmeği kazanacak. Kampanyaya katılan ilk 1000 çocuğa ise UNO Büyümek Sandviç kabı hediye edilecek.

Kampanyaya posta yoluyla katılmak isteyenler, UNO Büyümek ambalajlarındaki Posta Kutusu numarasına isim alternatiflerini gönderirken, internet üzerinden ise www.buyumek.com.tr adresindeki formu doldurarak başvurabilecekler. Ayrıca Büyümek internet sitesine giren çocuklar birbirinden güzel oyunlarla da keyifli vakit geçirebilecekler.

Çocuklar için özel olarak üretilen, kalsiyum, demir, çinko, folik asit gibi vitamin ve mineraller ile zenginleştirilen UNO Büyümek ekmeği, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine olumlu yönde katkı sağlıyor. UNO Büyümek Dilimli, hamburger ve sandviç çeşitleri ile UNO, Türkiye’de “sağlıklı nesiller yaratma” yolunda öncü olmayı hedefliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>