DİĞER HABERLER

Hare, Yaz Güzelini seçti...

Yaz sıcaklarıyla aranızdaki buzları “Mocha Banana” ile eritin
 
   
 
 
     

Keyifli anların içkisi, içtikçe sizi canlandıran Hare Kahveli Likörler, kavurucu sıcaklarda sizi serinletecek, yaz aylarının trendi olacak kokteylini sunar: Hare Beyaz Çikolatalı Mocha ile muz meyvesinin ahenkle dans ettiği “Mocha Banana”, yaz sıcaklarında içinizi ferahlatacak en leziz ve keyifli kokteyl olacak.

Yaz geliyor. Yavaş yavaş sıcaklıklardan bunalmaya başladığımız bugünlerde, Türkiye’nin en çok tercih edilen likörü Hare sizi ferahlatıp canlandıracak lezzetler sunmaya devam ediyor. Hare’nin likör dünyasına canlılık getirdiği benzersiz serisi Hare Kahveli Likörler, 2010 yazına damga vuracak kokteylini sunuyor: “Mocha Banana”.

MOCHA BANANA

- 5 cl Hare Kremalı Beyaz Çikolatalı Mocha
- 2 cl Binboa Vodka
- 3 cl süt
- ½ muz
- 2 cl çikolata şurubu
- 1 cl Muz likörü

HAZIRLANIŞI:

Malzemelerin tamamını blender’a koyduktan sonra bol buzla donma kıvamına gelene kadar karıştırıyoruz. Enfes karışımı kokteyl bardağına döküyoruz. Bardağımızın kenarını bir dilim muzla süsleyip, keyfe başlıyoruz.

Yazın enfes kokteyli olarak “Mocha Banana”yı seçen Hare; Hare Türk Kahveli Kremalı, Hare Caramel Macchiato Kahve Aromalı ve Hare White Chocolate Mocha Kahve Aromalı ile de birbirinden leziz kokteyller hazırladı. “Turkish White”, “Turkish Black”, “Menta Macchiato”, “Almond Mocha”, “Hazelnut Mocha”, “Krem Türk Kahveli”, “Chocolate Caramel”, “Ice Cream Caramel” kokteyllerine ait şımartan tariflerin tamamına Hare’nin yenilenen internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

www.harelikor.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>