DİĞER HABERLER

Jaguar'ın yeni PR ajansı Mercek

MCC İletişim Grubu çatısı altında hizmet veren Mercek PR ailesine, Jaguar Cars'ın 20 yıldan beri Türkiye Genel Distribütörlüğü'nü yürüten Ortaklar Otomotiv de katıldı.
 
   
 
 
     
MCC İletişim Grubu üyesi olarak, stratejik PR, marketing PR, marka yönetimi, etkinlik planlaması ve yönetimi, medya ilişkileri ile kriz yönetimi gibi pazarlama iletişimi hizmetleri sunan Mercek PR, Jaguar Cars'ın Türkiye Genel Distribütörü Ortaklar Otomotiv'e de hizmet vermeye başladı..

Profesyonel yaklaşımı, kaliteli servis anlayışı, kusursuz satış sonrası hizmetleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Ortaklar Otomotiv bu yıl, Jaguar Cars ile olan işbirliğinin 20. yılını kutlayacak.

"Sağlıkta mükemmellik" ilkesi ile, 1920'den beri sektörde yer alan V.K.V. Amerikan Hastanesi, yatırım dünyasının öncü kuruluşu Finansinvest, yapı sektörünün bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi, 365 günlük açık sergi niteliği taşıyan İyi Ajanda, kendine has reçeteleri olan tu ta Bakery Cafe ve voleybolu sevdirmek ve yaygInlaştırmak amacını taşıyan ES Voleybol Spor Kulübü de Mercek PR ailesinin diğer üyeleri arasında yeralıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>