DİĞER HABERLER

Philips Jack Rabbit'e DVD yazma özelliği ekledi...

Kadınlar her yeniliği takip ediyorlar... Philips, teknoloji harikası Jack Rabbit’e DVD yazma özelliğini de ekledi!
 
   
 
 
     
Philips, teknoloji harikası Jack Rabbit’e DVD yazma özelliğini de ekledi!


DVD Yazıcı, CD Yazıcı, DVD player, DVD/CD okuyucu, MP3/müzik CD çalar ve TV’de fotoğraf görüntüleyici... Hepsi birarada!

Philips, hem PC’ye hem de televizyona bağlanma özelliği ile dikkat çeken “hepsi birarada” ürünü Jack Rabbit’e DVD yazma özelliğini de ekledi. Philips’in eğlence düşkünü PC kullanıcılarına hitap eden ürünü Jack Rabbit ile PC ortamında DVD/CD kaydedebilir, TV bağlantısı ile DVD/VCD izleyebilir, fotoğraflarınızı TV’de görüntüleyebilir ve PC’den bağımsız olarak MP3/müzik CD’si dinleyebilirsiniz.

CD teknolojisinin yaratıcısı ve DVD teknolojisinin uzmanı Philips, optik depolama teknolojisindeki liderliğine dayanarak DVD ve CD’ler için kullanımı kolay bir kaydetme ve oynatma platformu yarattı. Taşınabilir harici (external) sürücülerinden Jack Rabbit serisine DVD kayıt özelliğini de ekleyerek Jack Rabbit 4’ü üretti.

Jack Rabbit 4, 4.7 Gb’a kadar veri depolayabilen DVD+R/+RW disklerine data veya video kaydı yapma imkanı sunuyor. Buna ilave olarak, Jack Rabbit 4, DVD-Video, DVD-ROM ve müzik CD’lerini(MP3-CD/DVD’leri dahil) çalıp oynatabilme özelliğinin yanısıra CD-RW ve CD-R disklerine kayıt yapma özelliğine de sahip.

Jack Rabbit 4 PC’ye bağlandığında, 4X DVD+R, 2.4X DVD+RW, 16X CD-R ve 10X CD-RW kayıt imkanı sunuyor.

Kolay ve esnek çözüm

PC’ye USB 2.0 ara bağlantısıyla kolayca bağlanabilen Jack Rabbit neredeyse bir cep kitabı büyüklüğünde.

Jack Rabbit 4 televizyon veya ses sistemine kolayca bağlanarak ayrı bir DVD disk çalma/oynatma cihazı olarak bile kullanılabiliyor. Cihazın kullanımının daha kolay olması için JackRabbit 4 uzaktan kumanda ile beraber veriliyor. Tam fonksiyonlu bir DVD oynatıcıdan beklenen her türlü özelliğe sahip olan JakRabbit4 resim içeren CD’leri ve JPEG uzantılı dosyaları PC ve televizyonda slayt show olarak görüntüleyebiliyor.


Jack Rabbit 4, PC için tak-ve-çalıştır özelliğiyle kolay kurulum imkanı sunmaktadır. Türkçe OSD menüye sahip cihaz Türkçe Nero6 yazılımı ve detaylı Türkçe kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunuluyor.

JackRabbit4 Microsoft Windows 98SE, Windows ME, Windows 2000 Profesyonel, Windows XP işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ürünün tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 329 USD + KDV’dir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>