KÜLTÜR-SANAT

Aydilge Ankara'da!...

Aydilge, Ankara Caz Festivali kapsamında, 20, 22 ve 23 Kasım'da üç farklı etkinlikle Ankara'da sevenleriyle buluşuyor.
 
   
 
 
     
Aydilge, 20 Kasımda Ankara Caz Festivali’nde Dünyanın Kalbi Durmasın Diyecek!

Greenpeace’den aldığı destekle “Dünyanın Kalbi Durmasın!” diyen genç ve başarılı müzisyen Aydilge'nin mesajı dalga dalga yayılmaya devam ediyor.

11. Uluslararası Ankara Caz Festivali'ne konuk sanatçı olarak katılacak olan Aydilge, TRT İstanbul Hafif Müzik ve Caz Orkestrası eşliğinde şarkısını seslendirecek ve iklim krizine bir kez daha dikkatleri çekecek. 20 kasım 2007 tarihinde Hacettepe M Salonu'nda saat :20.00’de gerçekleşecek olan bu özel konseri kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi için: www.ankaracazfestivali.org

Aydilge, 22 Kasımda Atölyeye, 23 Kasımda konsere bekliyor!

Gençlik San-ART Günleri kapsamında bir konser verecek olan Aydilge ve ülkemizin tek enstrüman ve müzik teknolojileri dergisi olan Volume Dergisi'nin editörü Cem Sarıoğlu 22 Kasım'da düzenleyecekleri atölye çalışması ile müzik, edebiyat ve medya konularındaki tecrübelerini gençlerle paylaşıyor. Aydilge’nin diyaframla nefes almak ve şan teknikleri ile ilgili örnekler vereceği atölyenin katılımcıları, sanatçının akustik gitar ile çalacağı parçaları dinleme ve aynı zamanda da kendi yaptıkları besteleri dinletme olanağına sahip olacaklar.

Katılımcılar, aynı zamanda başarılı bir yazar olan ve Bulimia Sokağı ile Altın Aşk Vuruşu adlı iki romanı bulunan Aydilge ile müziğin yanı sıra edebiyat üzerine de sohbet edebilecekler. Bu atölyenin katılımcılarına ayrıca Aydilge’nin Greenpeace ile ortak çalışması ‘Dünya’nın Kalbi Durmasın’ adlı son single çalışması imzalı olarak hediye edilecektir. Dergicilik konusundaki 10 yıllık geçmişinde, Steve Vai ve Joe Satriani gibi pek çok ünlü müzisyenle söyleşiler yapan Cem Sarıoğlu ile de hem yayıncılık hem de müzik endüstrisi hakkında fikir alış verişi yapabileceğiniz bu renkli atmosferi kaçırmayın!
Aynı etkinlik kapsamında Aydilge 23 Kasım'da Nedjima'da 22.30' da sahne alarak güzel bir konsere imza atacak.

Ayrıntı için: www.genclikpostasi.org/gencliksanatgunleri

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>