DİĞER HABERLER

RE/MAX, Bonus kazandırıyor...

RE/MAX'da satış ve kiralamada, hizmet bedelini Bonus Card ile ödeyenler çifte avantaj sağlıyor
 
   
 
 
     
RE/MAX Türkiye, Garanti Bankası ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki ofislerinde, Bonus Card sahibi müşterilerine çifte avantaj sağlıyor. Anlaşmalı RE/MAX ofisleri kanalıyla gayrımenkul alan, satan ya da kiralayan Bonus Card sahipleri, artık hizmet bedelini kredi kartları ile ödeyebiliyorlar. Böylece hem bol bol bonus kazanma fırsatı elde ediyorlar, hem de 18 aya varan taksit avantajından yararlanıyorlar.

Satış ya da kiralama işlemleri ile ilgili hizmet bedellerini Bonus Card ile ödeme kolaylığı İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve Denizli’deki anlaşmalı RE/MAX ofislerinde uygulamaya konuldu.

Tek ödemede yüzde 3 bonus

RE/MAX ofislerine de yaygınlaştırılacak uygulama ile hizmet bedeli için Bonus Card ile ödeme yapanlar, tek ödemede yüzde 3 oranında ,taksitli ödemelerde ise yüzde 1 oranında bonus kazanıyorlar. Böylece alım, satım ve kiralamada RE/MAX’in hizmet kalitesi sayesinde gayrımenkulle ilgili tüm beklentileri karşılarken, hem de elde ettikleri bonus puanlarıyla , diledikleri ürünleri bedava satın alabiliyorlar. Hizmet bedelini Bonus Cardı ile taksitlendirmek isteyenler ise, 2 aydan 18 aya kadar uzayan ödeme kolaylığından yararlanıyorlar.

Bonus Card uygulamasının geçerli olduğu anlaşmalı RE/MAX ofislerinin iletişim bilgilerine ise, RE/MAX Türkiye’nin www.remax-turk.com adresinde yer alan web sitesinden kolayca ulaşılabiliyor.

47 ülkede 4 bin 600 ofisi ve 86 binin üzerinde çalışanı ile gayrımenkulde dünya lideri olan RE/MAX, Türkiye’de 80’in üzerindeki ofisine, franchising sistemi ile sürekli yenilerini ekleyerek, uluslararası deneyimi ve hizmet kalitesinden aldığı güçle, gayrımenkul sektörünün gelişimine katkıda bulunuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>