DİĞER HABERLER

Şifre Ömerçip 

Kış sezonu boyunca Etiler'deki Friends&Trends adlı mekanın popüler şifreli partileri, Ortaköy'de yeni açılan Zihni&Friends'e taşındı.
 
   
 
 
     
İzzet Çapa'nın işlettiği yeni mekanın ilk partisinde ‘‘Yeşilçam Gecesi’’ yapılırken barın girişinde film seti havası yaratıldı.

Geceye, geçtiğimiz günlerde vizyona giren ‘‘Ömerçip’’ filminin oyuncuları Mehmet Ali Erbil, Aşkın Nur Yengi, Suzan Avcı, Nuri Alço, Özgür Özgülgün ve Buket Dereoğlu katıldı. Oyuncular barın girişinde basına poz verirken Mehmet Ali Erbil eline aldığı içki şişelerini arkadaşlarının kafasında kırdı. Neye uğradığını şaşıran oyuncular kafalarında kan olup olmadığına bakarken şişelerin film hileleri için hazırlanmış olan şişeler olduğunu anlayınca rahatladılar. Mehmet Ali Erbil daha sonra Aşkın Nur Yengi ile mekanın önünde duran filmde kullandığı eski arabasıyla hatıra pozu verdi.
Bu arada Mehmet Ali Erbil, otel sahibi oluyor. Ünlü şovmenin kardeşi Mustafa Erbil, Mehmet Ali Erbil'in büyük bir tesis aldığını ve otelin adının da Arbella olacağını söyledi. Erbil, ‘‘Oteli Mehmet Ali alıyor. Ben işleteceğim. İsmi Arbella olacak. Arbella tarihte İskender'in kılıcını vurduğu yerin adı. Biz de Erbil'liyiz. Onun için bu ismi tercih ettik. Otel 5 yıldız üstü olacak’’ dedi. 
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>