DİĞER HABERLER

Solo Hayalleri Gerçekleştiriyor!

Solo, 30. yaşında 3 adet Volkswagen Tiguan, 30 Philips LED TV ve her gün 30 adet küçük ev aleti hediye ediyor.
 
   
 
 
     

İpek Kağıt'ın “hem kaliteli, hem de hesaplı” markası Solo 30 yaşında. Yeni yaşına büyük değişimlerle başlayan, Solo, 30.yılında “Solo’yla hallet gitsin, hayallerin gerçekleşsin!” sloganı ile düzenlediği kampanyada, 3 kişiye Volkswagen Tiguan otomobil, 30 kişiye Philips 42′ LED TV ve her gün 30 adet küçük ev aleti hediye ediyor. Daha çok Solo, daha çok şans!

Kalitesi ve güvenilirliğiyle Türkiye temizlik kağıdı sektöründe önemli bir yere sahip olan Solo, 30 yıldır tuvalet kağıdı, havlu kağıt havlu ve peçetesi ile pratik ve becerikli Türk kadınlarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. 30.yılı için kendini yenileyen Solo, “Solo’yla Hallet Gitsin hayallerin gerçekleşsin!” sloganı ile bir de kampanya düzenliyor.

HER YENİ SOLO İLE DAHA ÇOK ŞANS!

31 Ekim tarihine kadar sürecek kampanyaya katılmak için Solo ürünleri üzerinde bulunan katılım şifresini 1579’a mesaj atmanız ya da www.facebook.com/solosolosolo veya www.soloylahalletgitsin.com’a girmeniz yeterli.  Gönderdiğiniz şifreler ile her gün yapılacak çekilişlerde 30 adet Arzum markalı küçük ev aletinden birini yada 3 adet VW Tiguan veya 30 adet Philips 42’ LED TV den birini kazanma şansını yakalayın. Büyük paketlerde daha çok çekiliş hakkı sizleri bekliyor. Her yeni paket, yeni bir şans. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan yada www.facebook.com/solosolosolo veya www.soloylahalletgitsin.com dan öğrenebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>