DİYET

Golf Dondurma'ya taze kan...

Ülker güvencesiyle dört yıldır dondurma pazarında faaliyet gösteren Golf Dondurma Pazarlama Müdürlüğü’ne Güzide Erden atandı.
 
   
 
 
     
Ülker Golf Dondurma Pazarlama Müdürlüğü’ne Güzide Erden getirildi.

Ülker güvencesiyle dört yıldır dondurma pazarında faaliyet gösteren Golf Dondurma Pazarlama Müdürlüğü’ne Güzide Erden atandı. İTÜ Uçak Mühendisliği bölümü mezunu olan Güzide Erden, profesyonel iş hayatına 1993 yılında Arçelik Ürün Geliştirme Departmanında başladı.

2005 yılında Şölen Çikolata'nın Yurtiçi Pazarlama Müdürlüğünü üstlenen Erden son olarak ABD’li Cypress Worldwide Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Pazara sunulduğu 2003 yılından bu yana geçen dört yılda sektörü iki kat büyüten Golf Dondurma, aynı zamanda sektörde pek çok ilki gerçekleştirdi. Türkiye’yi ilk defa “taze sütten yapılan dondurma” ile tanıştıran Ülker Golf, kısa sürede pazarda ikinci sıraya oturdu.

Ülker Golf Pazarlama Müdürü Güzide Erden, “Golf, sadece 2007 sezonu için 36 çeşit yeni ürün geliştirdi. Hedefimiz dondurmayı sezonluk bir ürün olmaktan çıkarmak. Bunu da yapacak teknoloji ve Ar-Ge’miz var” şeklinde konuştu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>