DİYET

Light Menü alternatifleri...

Yemeksepeti.com'un sağlık dostu light menüsünde; Sushi'den salataya, pideden ızgaraya, sandviçten tatlıya ne ararsanız var.
 
   
 
 
     
Yemeksepeti.com'dan diyet yapanlara müjde!

Yemeksepeti.com'un sağlık dostu light menüsünde; Sushi'den salataya, pideden ızgaraya, sandviçten tatlıya ne ararsanız var. 61 restorandan tam 280 çeşit birbirinden lezzetli seçenekler...

Türkiye'nin ilk online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti.com, bu yaz da sağlığına ve formuna özen gösteren kullanıcılarına Light Menü'ler sunuyor. Geçen yaz başlattığı bu hizmetin büyük ilgi görmesi üzerine yaz ve kış sezonlarında devam edecek olan Yemeksepeti.com'un Light Menü'leri 61 restoranın 280 çeşit yemeğinden oluşuyor.

Sushi’den salatalara, kepekli yağsız pide çeşitlerinden, kalorisi azaltılmış tatlılara, sandviçlerden, ızgaralara kadar zengin seçeneklere sahip Light Menü'lerde, vejetaryenlere özel birbirinden lezzetli ürünler de bulunuyor.

Üye restoranların gerek Yemeksepeti.com için hazırladıkları gerekse zaten menülerinde bulunan çeşitlerinden oluşan bu menüler toplu olarak tek sayfada kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu sayfada ayrıca özel indirimlere ve sürpriz promosyonlara da rastlamak mümkün.

Yemeksepeti.com'un Light Menü'leri her geçen gün yeni katılan restoranlar ve yemek çeşitleriyle renklenmeye devam ediyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>