GÜZELLİK

AVON Big And Daring Maskara ile Herkesi Büyüleyen Bakışlara Sahip Olun!

Big & Daring Maskara’nın reklamlarında ise markanın yüzü olan Irina Shayk rol alıyor.
 
   
 
 
     

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, kolajen içeren özel formülü sayesinde kirpiklere 9 kata kadar* hacim vererek dolgunlaştıran ve güçlendiren, özel fırçası sayesinde cesur ve büyüleyici bakışlara sahip olmanızı sağlayan Big & Daring Maskara’yı sunuyor.

AVON, kadınların güzelliğine güzellik katmayı sürdürüyor. Cesur kadınların tercihi yeni AVON Big & Daring Maskara, kirpiklere 9 kat* daha fazla hacim verirken, kolajen etkisiyle kirpikleri besliyor ve güçlendiriyor.

Big & Daring Maskara, özel fırçası ve kremsi formülü ile kirpikleri tek tek ayırarak topaklanmayı önlüyor, görkemli kirpikler ile büyüleyici bakışlar yaratıyor. Üstelik 24 saat boyunca kalıcı özelliği ile yeniden uygulama da gerektirmiyor. Kirpikler en doğal halleriyle hacimli ve kıvrık gözüküyor.

Big & Daring Maskara’nın siyah, koyu kahverengi ve lacivert renkleri bulunuyor.

Dolgun kirpikler, cesur bakışlar

Big & Daring Maskara ile kirpikler hacim kazanıyor, göz makyajı AVON Supershock Eyeliner ile tamamlanıyor. Hızlı ve kolay uygulanan suya dayanıklı Supershock Eyeliner, özel formülü sayesinde akmıyor ve bulaşmıyor. Uzun süre kalıcı Supershock Eyeliner, daha ışıltılı gözler yaratıyor.

AVON Big & Daring Maskaranın, kampanya fiyatı, 12,95 TL.
AVON Supershock Eyeliner Jel Göz Kalemi, kampanya fiyatı,32 TL.

*Maskara Hacim Testi


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>