GÜZELLİK

AVON’la Yılbaşı Alışkanlıklarını Değiştirecek Kampanya #MutlulukProjesi

Hiç tanımadığınız birilerini mutlu edin!
 
   
 
 
     

128 yıllık geçmişi ile *Türkiye’nin en sevilen kozmetik ve makyaj markası seçilen AVON; bu yılbaşında tüm Türkiye’ye mutluluk dağıtmayı ve dağıttırmayı hedefliyor.

Yılbaşına dek sürecek kampanya kapsamında özel olarak hazırlanan sürpriz paketler bloggerlar ve AVON takipçileri tarafından Türkiye’nin farklı yerlerinde, onları bulacak şanslı kişileri bekliyor.

AVON tarafından dağıtılan sürpriz paketler, bir kafeden çıkarken masanın üzerinde, taksiden inerken arka koltukta ya da kampüsün kantini gibi farklı lokasyonlarda bırakılıyor. Paketleri bırakanlar da bıraktıkları noktayı yazarak #MutlulukProjesi etiketiyle takipçileriyle paylaşıyor. Daha sonra paketi bulan kişi #MutlulukProjesi etiketiyle bu sürprizi paylaşarak mutluluk zincirinin devam etmesini sağlıyor.

Her sene sonunda yılbaşına özel ürün ve hediye katalogları heyecanla beklenen kozmetik devi AVON, bu sene yılbaşı hediyeleşme alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Mutluluk paketlerinden birine sahip olmak ya da mutluluğu paylaşmak için AVON Turkiye Facebook, AVONTurkiye Twitter, AVONTurkiye instagram hesabını takip edebilir, sürpriz paketlerin nerelerde gezdiğini görmek için MutlulukProjesi etiketine göz atabilirsiniz.

Proje videosunu izlemek için: http://www.youtube.com/watch?v=0mMA70IqYz0&list=UUzMq7ozWsl9XvYD-OssTf9w


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>