GÜZELLİK

Dökülen saçlara özel

Dermo Clean’in yeni “Apitherapy Serisi”, saç dökülmelerine karşı özel çözümler sunuyor.
 
   
 
 
     
Dermo Clean Apitherapy serisi, içinde yer alan mucizevi iki madde olan arı sütü ve polen ile saçları deriden başlayarak kökten uca besleyerek canlı ve sağlıklı kalmasını ve arı sütünün güçlü anti-aging özelliği sayesinde hücrelerin yaşam süresini uzatarak saçların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.


Dermo Clean Apitherapy serisinin içeriğinde doğal olarak bulunan vitaminler, mineraller, amino asitler ve proteinler sayesinde saç köklerinde saç kılını tutan kıl kaslarını kuvvetlendirerek saçın tutulumunu kuvvetlendiriyor. Ayrıca yoğun saç bakım şampuanı ve maskesi dökülen ve yıpranan saçlarda kısa sürede büyük canlılık yaratıyor.

Apitherapy şampuan ve saç maskesinin saçlarda yarattığı farklar:

1- İlk kullanımdan itibaren saçlara gözle görülür bir canlık, dolgunluk ve parlaklık kazandırır.

2- 3. kullanımdan itibaren dökülmeleri kontrol altına alır, saçların kırılganlığını azaltır ve tahrip olmuş saçları onarmaya başlar. Saç uçlarındaki çatallaşmaları da kontrol altına alır. Boya,fön,deniz ve güneşten kaynaklanan yıpranmaları engeller.

3- 1 hafta sonra saç dökülmesinde gözle görülür bir azalma sağlar. Kırılmaları durdurur. Saçlar, sağlıklı,dolgun,canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Dökülmeler % 80 azalmıştır artık.

4- 1 aylık kullanımdan sonra saçlarda dökülüp cılızlaşan ve üretkenliği azalan kıl dibi foliküllerinin saç üretmesini sağlayarak dökülen saçlarınıza hızla kavuşmanızı sağlar.

5- Arısütü ve polenin içeriğinde bulunan doğal antibiyotikler ve anti-bakteriyel maddeler sayesinde deride oluşabilecek mantar, veya kepeklenmeye neden olan bakterilere karşı saç derinizi koruyarak bu tip sorunların önüne geçer.

Apitherapy serisi, sağlıkları kadar güzelliklerine düşkün kullanıcıların saçlardaki yıpratıcı etkilerli atmak; saç güzelliğine destek vermek için kullanabilecekleri en sağlıklı alternatiflerden biri.

Yetkili eczanelerde

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>