GÜZELLİK

ECZACIBAŞI AVON’DAN HAYALLERİNİZİN PARFÜMÜ:

Doğrudan satış sektörünün lider kuruluşu Eczacıbaşı-AVON, kadınların hayallerinden esinlenerek hazırlanan yeni parfümü Dreamlife’I
piyasaya sundu...
 
   
 
 
     
Yıllardır kadınların hayallerini gerçekleştirmek için çalışan Avon’un yeni parfümü Dreamlife, kadınlara olumlu düşünme ve hayallerini gerçekleştirme gücü veriyor.

Mimozanın narin çekiciliği, beyaz irisin yumuşak kalbi, frezyanın canlılığı, kadifemsi bir sıcaklık gibi yayılan sandal ağacı, amber ve paçulinin fısıltıları ile Dreamlife kadınların sınırsız hayal gücünü ve iyimserliğini kucaklıyor.

Dreamlife, kadınları hayal gücünün sınır tanımadığı zamanlara, dünyaya hoş bir heyecanla bakılan, herşeyin mümkün olduğu düşünülen zamanlara davet ediyor. Bunun için de tek bir şart koşuyor: Herşeyin mümkün olabileceğine yürekten inanmak.

Avon 3,5 milyon kadının hayallerini gerçekleştiriyor
Avon, 116 yıldır kadınlara kariyer ve kazanç imkanı sağlayarak, onların hayallerini gerçekleştirmesine destek oluyor. Dünyada 143 ülkede 3,5 milyon ve Türkiye’de 70,000 Avon temsilcisi, müşterilerine Avon’u tanıtıyor, Avon ürünleri ile hayatlarına mutluluk, güzellik getiriyor. Avon, kadınları en iyi tanıyan, "Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket" olarak, kadınların nelere önem verdiğini, kadınların ne istediğini her zaman takip ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>