GÜZELLİK

Environmental control deodorant

Bu roll-on stick, alimünyum bileşenler ile ter bezesi gözeneklerini sıkıştırarak terlemeyi azaltan anti-perspirant (ter önleyici) değildir!
 
   
 
 
     
Environmental control deodorant

Dermalogica'nın Environmental Control System Deodorant'ı terlemeyi, bitkisel özler, aromatik esansiyal yağlar ve bakteriyel aktiviteyi engelleyerek kokuyu en az seviyeye indiren bakteri üremesini önleyiciler ile destekliyor.

Bu roll-on stick, alimünyum bileşenler ile ter bezesi gözeneklerini sıkıştırarak terlemeyi azaltan anti-perspirant (ter önleyici) değildir. Environmental Control System Deodorant anti-perspirant'lara alternatif bir üründür. Ciltte özellikle ağda/tıraş sonrası tahrişe sebep olabilecek yapay koku ve alkol içermez. Apokrin ter bezleri bakteriyel aktivite sonucu karbonhidratlar bakımından zengin ağır koku, ter kokusunu, oluştururlar. Maydonoz, karanfil, kişniş, biberiye, limon kabuğu, okaliptüs ve çay ağacı esansiyal yağları ter kokusunu etkisizleştirir.

Environmental Control System Deodorant ciltte ve kıyafetlerde beyaz kalıntı bırakmaz ve ağda/tıraş sonrasında dahi tahrişe sebep olmaz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>