GÜZELLİK

Pantene’e Tüketicilerden “En İyi Yeni Ürün” Ödülü

Köpük kategorisinde yılın en iyi yeni ürünü, Yeni Pantene Spa Etkili Nem Terapisi serisinin Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü seçildi.
 
   
 
 
     

Dünyada ilk kez 2003 yılında düzenlenen En İyi Yeni Ürün Ödülleri, günümüzde hızlı tüketim ürünleri alanında Kuzey Amerika’nın en prestijli ödül programı kabul ediliyor. Bu yıl ülkemizde ikinci kez yapılan BrandSpark Türkiye Alışveriş Tutum ve Alışkanlıkları Araştırması, yeni ürünler ve inovasyon alanında Türkiye’de yürütülen en kapsamlı çalışma olma özelliği taşıyor. Araştırma kapsamında 14 binin üzerinde Türk tüketicisi, 74 farklı ürün kategorisinde toplam 113 marka ve 241 ürünü değerlendirdi. Yılın en çok beğenilen yeni Gıda, Temizlik, Ev ve Kişisel Bakım ürünleri %100 tüketici görüşleri ile belirlenerek diğer tüketicilere tavsiye edildi.

Saç Bakım (Köpük) kategorisinde birinci seçilen Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü, 24 saat boyunca nemi saçınıza hapsederek sağlıklı görünen yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Yeni Spa Etkili Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü’nü önce iyice çalkalayın. Sonra avucunuzun içine sıkın ve dağıtın. Saç uçlarına eşit miktarda sürün ve saçlarınızı her zamanki gibi şekillendirin. Her sabah kuru veya ıslak saça uygulayabilirsiniz.

Pantene Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Bakım Köpüğü’nün tavsiye edilen satış fiyatı 13.90 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>