GÜZELLİK

Rimmel’in Yeni Marka Elçisi Ünlü Model Cara Delevingne Oldu

Marka elçileri ailesine başarılı model ve oyuncu CARA DELEVINGNE’ı ekledi.
 
   
 
 
     

Türkiye’de sadece Watsons mağazalarında bulunan RIMMEL’in yeni marka elçisi dünyanın en ünlü modellerinden ve aynı zamanda önemli son dönem filmlerinde rol alan oyuncu CARA DELEVINGNE oldu. Londra doğumlu 23 yaşındaki yıldız, Rimmel’in yeni reklam kampanyasında başrol oynayacak.

Güçlü görünüşü ve trend belirleyici stiliyle ünlü CARA DELEVINGNE, model olarak olağanüstü başarısının yanı sıra, yetenekli bir oyuncu ve sosyal medya platformlarında 36 milyonu aşkın takipçi ile geniş bir hayran kitlesine sahip.

Rimmel ile yeni ortaklığı hakkında konuşan CARA DELEVINGNE şu yorumları yaptı: “Rimmel ile çalışmaktan onur duyuyorum. Londra’da büyümüş bir genç kız olarak tanıştığım ilk makyaj markası. Rimmel gerçek anlamda belirgin, kozmopolit güzellik stillerini yakalıyor ve temsil ediyor.”

130’un üzerinde ülkede faaliyet gösteren dünyanın en önemli kozmetik şirketlerinden COTY’nin en güçlü markalarından olan Rimmel’in marka elçileri ve yüzleri arasında Kate Moss, Rita Ora ve Georgia May Jagger yer alıyor.

Not: Cara Delevigne ve Rimmel bu birlikteliği 15 Nisan Cuma günü ilk Snapchat Basın Toplantısı ile duyuracak. Ünlü model #RimmelxCara yoluyla iletilen soruları Snapchat’ten cevaplayacak. Basın toplantısını Rimmel’in rimmel_london Snapchat adresinden takip edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>