GÜZELLİK

Sanda Spa’nın Kasım Sürprizleri!

Cildiniz yenilensin, ruhunuz dinlensin…
 
   
 
 
     

Soğuk günlerin kendini iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, yenilenmek ve dinlenmek istiyorsanız SANDA SPA’nın kasım sürprizini kaçırmayın. 30 Kasım’a kadar SANDA SPA’dan yapacağınız tüm Elemis Pro Collagen ürün alışverişlerinizde ve Elemis Pro-Collagen Quartz Facial cilt bakımında %15 indirim uygulanıyor. Doğal içerikli bu ürünlerle güzelliğinize güzellik katın…

Ani hava değişimlerinin ve serbest radikallerin cildin üzerinde oluşturduğu kuruluk, nem ve elastikiyet kaybı gibi sorunları gidermeye yardımcı olacak çözümler arıyorsanız SANDA SPA’nın kasım ayı sürprizi tam size göre. 30 Kasım’a kadar SANDA SPA’da Elemis Pro-Collagen Quartz Facial cilt bakımında ve tüm Elemis Pro Collagen ürün alışverişlerinizde %15 indirim uygulanıyor. Şehrin yoğunluğundan ve stresten arınmak, kendinize kısa bir tatil molası vermek istiyorsanız bu özel fırsatı kaçırmayın.

İnce çizgiler ve kırışıklıklar için önerilen Elemis Pro-Collagen Quartz Facial bakımı, yüz ve göz bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olarak erken yaşlanmanın belirtilerini yavaşlatmaya destek oluyor. Bu bakımda, toparlayıcı masaj teknikleri ile kombine edilen “Pro Collagen Booster Serum” ile doyurulmuş anti-aging “Japanese Silk Mask”, cilde daha genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

Şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzak bir tatil deneyimi yaşamak için kendinizi Sanda Spa’nın deneyimli terapistlerine ve Elemis ürünlerinin ayrıcalığına bırakabilirsiniz. Cildinizi ve kendinizi yenileyerek günlük rutinlerinizi unutulmaz ritüellere dönüştürün.

www.facebook.com/sandaspa
www.sandaspa.com

SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500
SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060
SANDA SPA-Trio: 0216 472 0072

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>