GÜZELLİK

Yıllar geçse de siz hep genç kalın!

Anti-aging dünyasında çığır açan, GABA’yı içeren ünlü Amerikan markası DejaVu’nun anti - aging uzmanı “5 Minute Wrinkle Relaxer Serum” ile yıl boyunca cildinizi yaşlanmaya karşı koruyun!
 
   
 
 
     
Cildinizi uzun vadede yaşlanmaya karşı koruyan ve aynı zamanda etkisini de 5 dakika gibi kısa bir sürede gösteren “5 Minute Wrinkle Relaxer Serum” ile yeni yıla daha ışıltılı ve genç bir cilt ile girebilirsiniz. Dünyanın birçok güzellik ikonu tarafından kullanılan “ Dejavu 5 Minute Wrinkle Relaxer Serum” ile çok kısa sürede botoks kadar etkili bir biçimde cildinizdeki kırışıklıklar yok oluyor. Aynı zamanda serum, Ester-C ve antioksidan içeren formülüyle uzun vadede yaşlanmaya karşı cildi koruyor.


Yapılan araştırmalar sonucunda ciltteki kırışıklıkları 5 dakikada yüzde 90 azaltan “DejaVu 5 Minute Wrinkle Relaxer Serum” uzun vadede oldukça etkili bir anti-aging uzmanı... Parfüm içermeyen, alerjik özellikler taşımayan ve üzerine makyaj uygulanabilen bu çok özel serum ile yeni yılın yıldızı siz ve cildiniz olacak!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>