KÜLTÜR-SANAT

18.Kral Müzik Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Müzik dünyasında heyecan son noktada!
 
   
 
 
     

18 yıldır Türkiye’nin lider müzik kanalı Kral tarafından düzenlenen ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği ‘Kral Müzik Ödülleri’ne sayılı günler kaldı. Müzik dünyasının merakla beklediği Ödül Töreni’nin hazırlık çalışmalarına son hızla devam ediliyor.

Türkiye müzik dünyasının en önemli organizasyonlarından biri olan KRAL Müzik Ödülleri’nin 18. si bu yıl 30 Nisan Pazartesi gecesi İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Sanatçıların tüm yıl boyunca heyecanla beklediği Ödül Töreni’nin muhteşem geçmesi için hazırlıklar profesyonel bir ekip tarafından yürütülürken organizasyonun kusursuz olması için müzik sektörünün önde gelen isimleri de Doğuş Power Center’da bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.

Müziğin Kralları’nın belirleneceği görkemli ödül töreninde izleyiciler, her yıl olduğu gibi yine büyük sürprizler ve muhteşem şovlarla karşılaşacak.

MÜZİK DÜNYASININ ÖNDE GELEN İSİMLERİ FİNALİSTLERİ BELİRLİYOR


Müzik dünyasının nabzını tutan 18. Kral Müzik Ödülleri’nin aday adayları; meslek birliklerinden alınan bilgiler ışığında ülkemizin önde gelen yapımcılarının, radyocularının, müzik adamlarının ve sanatçılarının görüşlerine başvurularak oluşturuldu. Aday adayları; 2011 yılı içinde yayınlanan prodüksiyonlar değerlendirilerek ve bir yıl boyunca en çok satanlar, en çok dinlenenler listeleri dikkate alınarak belirlendi.

Aday adayları sonrasında sanat, spor, cemiyet, iş ve medya dünyasının ünlü isimlerinden oluşan 50 kişilik uzaman jüri , 150 Yerel Televizyon ve Radyocuların temsilcilerinden oluşan juri ile birlikte MÜYAP Fiziki satış rakamları, MÜYAP Dijital İndirme ve Dinlenme Raporları, Nielsen 2011 Yılı Radyolarda En Çok çalınan şarkılar Listesi, Nielsen Radyolarda şarkıları en çok çalınan sarkıcılar listesi verileri ışığında juri ve halkın oylarıyla her katogaride yarışacak 5 aday belirlenecek.

OYLAMAYA HALK DA KATILACAK

Her kategori için büyük jürinin belirlediği 5 aday, SMS ile halk oylamasına sunulacak. MÜYAP Fiziki satış rakamları, MÜYAP Dijital İndirme ve Dinlenme Raporları, Nielsen 2011 Yılı Radyolarda En Çok çalınan şarkılar Listesi, Nielsen Radyolarda şarkıları en çok çalınan sarkıcılar listesi verileri ışığında Konusunda uzaman 30 kişilik final jurisi Halk oylaması sonrasında ödüller sahiplerini bulacak.

KATEGORİLER

’18.Kral Müzik Ödülleri’ için yarışacak kategorilerde müzikseverler EN İYİ ALBÜM , EN İYİ ŞARKI, EN İYİ KADIN SANATÇI, EN İYİ ERKEK SANATÇI, EN İYİ GRUP, EN İYİ KLİP, EN İYİ PROJE, EN İYİ REMİX ŞARKI, EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI (Kadın / Erkek) ,EN İYİ ÖZGÜN DİZİ MÜZİĞİ, EN İYİ FİLM MÜZİĞİ, EN İYİ dallarında oylama yapacaklar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>