KÜLTÜR-SANAT

Agatha Christie`nin Torunu İstanbul’da!

Polisiye Edebiyatın Kraliçesi Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine Agatha Christie’nin torunu Matthew Prichard İstanbul’a geliyor!
 
   
 
 
     

Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine Pera Palace Hotel Jumeirah’ta 22-24 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kara Hafta etkinliğinin onur konuğu Agatha Christie’nin torunu Matthew Prichard olacak!

Agatha Christie kitaplarını Türkçeleştiren başarılı çevirmen Çiğdem Öztekin’in moderatörlüğünde 23 Ekim Çarşamba günü saat 19.00’da yapılacak olan Agatha Christie - “Suç ve Ceza” başlıklı söyleşide Sevil Atasoy’un yanı sıra Matthew Prichard da konuşmacı olarak yer alacak, Agatha hayranlarının ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

24 Ekim Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek olan Bir Şehir Anlatısı Olan Polisiye başlıklı söyleşide ise polisiye edebiyatının usta kalemi Celil Oker konuşmacı olarak yer alacak. Oker, söyleşinin ardından, ekim ayında çıkacak olan Ben Yaşarım Sen Ölürsün adlı romanını okurları için imzalayacak.

Altın Kitaplar Yayınevi organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>