KÜLTÜR-SANAT

Aşkın ve Enerjinin Anahtarı: Venüs Ateşli Mars Buz Gibi

Tüm dünyada satış rekorları kıran Erkekler Mars’tan, Kadınlar Venüs’ten kitabının yazarı John Gray’den...
 
   
 
 
     

Yaşam, aşk ve enerjinin anahtarı yeni bir kitap: Venüs Ateşli Mars Buz Gibi! Erkekler Mars’tan, Kadınlar Venüs’ten kitabı ile kadın ve erkeğin aralarındaki farklılıkları gösteren ünlü ilişki danışmanı John Gray yeni kitabı Venüs Ateşli Mars Buz Gibi ile iki cins arasındaki hormonal farklılıkların birbirlerini ve dünyayı nasıl yorumladıklarını ve nasıl tepki gösterdiklerini açıklıyor.

Kadınlar eşlerinin kendilerinden çok televizyonla ilgilenmesini sorgularken erkekler eşlerinin neden günlerinin nasıl geçtiği ile bu kadar çok ilgilendiğini sorguluyor.Kadınlar romantizm nereye gitti diye sorarken erkekler eşlerinin kendilerini neden yeterince romantik bulmadığını soruyor.
Kadınların planlı yaşarken erkekler planlarını son dakikada yapıyor. Peki, bütün bu farklılıklarının nedeni ve çözümü ne?

John Gray, yalın üslubu ile kuşaklar boyunca kadın ve erkeklerin birbiri hakkında sordukları eski sorulara yeni cevaplar getiriyor. Gray, eşlerin birbirini suçlayan eski cevaplarını siliyor; çünkü çekişmelerin çocuğunun temel biyokimyasal farklılıklara dayandığını ve anlaşıldığı zaman bunların “düzeleceğini” gösteriyor!

Yaşam, aşk ve enerjinin anahtarı Venüs Ateşli Mars Buz Gibi Altın Kitaplar etiketiyle kitapçılarda!

facebook.com/altinkitaplar
twitter.com/altinkitaplar


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>