KÜLTÜR-SANAT

Gerçeğin Peşinde Tehlikeli Bir Yolculuk: Serseri Mayın

Bilimkurgu edebiyatının güçlü kalemi Ünver Alibey’in okuyucuyu esir edecek yeni kitabı Serseri Mayın raflardaki yerini aldı!
 
   
 
 
     

Yayın dünyasında editörlüğü ve çevirmenliği ile bilinen bilimkurgu edebiyatının güçlü kalemi Ünver Alibey, kurgusal zarafetiyle dimağlara, zekice tasarlanmış dokusuyla akıllara, nakış gibi işlenmiş ayrıntılarıyla zihinlere kazınacak bir eserle çıkıyor okuyucunun karşısına!

Eğer Hiçbir Şey Ters Gitmiyorsa, Bir Şeyler Ters Gidiyor Demektir…Londra’nın göbeğinde “ıvır zıvır” eşyalar satan bir dükkân işleten Haluk Ataman, güzel karısı Lynette’le mutlu bir yaşamı paylaşan sıradan bir adamdır. Fakat aralıksız olarak her gece gördüğü düşlerinde hiç de öyle basit bir hayat sürmemektedir. Bu rüyalarda, Baskabas adındaki gizli ve mistik bir teşkilat adına ülkeden ülkeye dolaşan, kâh Londra’da Piccadilly Meydanı’nda, kâh İstanbul’da bir Nişantaşı kafesinde casuslarla bilgi değiştokuşu yapan gizli bir ajandır.

Her sabah uyandığında karısına bu düşleri anlatan Haluk, geçmişine ve Lynette'e dair bildiği şeylerin ne kadar az olduğunu düşündüğü günlerden birinde dükkânına gelen genç bir kadının da yardımıyla aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edecek ve gerçeğin peşinde tehlikeli bir yolculuğa çıkacaktır.

İlk sayfalarından başlayarak sizi içine hapsedecek Serseri Mayın Altın Kitaplar etiketiyle kitapçılarda!

facebook.com/altinkitaplar

twitter.com/altinkitaplar


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>