KÜLTÜR-SANAT

Hamile piyanistten özel konser

Kendisi de hamile olan besteci ve piyanist Anjelika Akbar’dan, “Bebekleri Yaşatalım Fonu” yararına özel konser…
 
   
 
 
     
VKV Amerikan Hastanesi tarafından kurulan Bebekleri Yaşatalım Fonu yararına düzenlenen “Hamile Piyanistten Özel Konser”, 17 Şubat 2008 Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Kendisi de hamile olan besteci ve piyanist Anjelika Akbar, bu fona bağış yapmak isteyen herkesin katılabileceği konserle, anne adaylarının hamilelik sürecinde yaşadıkları stresi bir nebze olsun hafifletmeye çalışacak. Konserin tüm geliri, VKV Amerikan Hastanesi’nin prematüre bebekler için oluşturduğu “Bebekleri Yaşatalım” fonuna aktarılacak.


Ünlü besteci ve piyanistten bir ilk; Hamile Piyanistten Özel Konser...

Kendisi de hamile olan Anjelika Akbar, günlük hayatını alışageldiği normal şartlarında sürdürürken, içinde oluşmaya başlayan yeni bir canlının yarattığı duygusal ve ruhsal yolculuk
sürecinde düzenlediği Hamile Piyanistten Özel Konser ile bir ilke imza atıyor. Ünlü besteci ve piyanist, konserde en rahatlatıcı, en huzur verici klasik eserlerin yanında kendi bestelerine de yer vererek, salonda bulunan anne adaylarının bebekleriyle çok farklı bir atmosferde iletişim kurmalarını sağlayacak. Anjelika Akbar konserde ayrıca, o anda salonda yer alan hamilelerden alacağı konu başlıklarıyla doğaçlama eserler de yaratacak.

Prematüre “Bebekleri Yaşatalım”...
“Hamile Piyanistten Özel Konser” projesinin tüm geliri, VKV Amerikan Hastanesi tarafından, sağlık sorunlarıyla doğan, ancak ailelerinin maddi imkanları yeterli olmayan bebeklerin tedavilerinin karşılanabilmesi için kurulan “Bebekleri Yaşatalım Fonu”na aktarılacak. Anjelika Akbar, VKV Amerikan Hastanesi işbirliği ve www.bilinclianne.com katkılarıyla gerçekleştireceği konserle bir anne adayı olarak bu önemli konuya dikkat çekmeyi amaçlıyor.

17 Şubat 2008 Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Salonu’nda gerçekleşecek konserin biletlerine www.biletix.com adresinden ulaşabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>