KÜLTÜR-SANAT

İftarlık Gazoz’dan Güzel Haber

Çoluk çocuk, genç yaşlı sinemadayız...
 
   
 
 
     

Yüksel Aksu'nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar'ın paylaştığı İFTARLIK GAZOZ filminin yaş sınırlaması 7+ yaş olarak değişti… İFTARLIK GAZOZ gençler ve çocuklarla sinemada buluşuyor.

Yüksel Aksu'nun kaleminden çıkan ve "motor" demek için üç yıl üzerinde çalıştığı İFTARLIK GAZOZ, 29 Ocak'ta vizyona 13+ yaş sınırlaması ile girmişti. Ancak filmin yapımcılarının Kültür Bakanlığı'na konu ile ilgili olarak yaptığı itiraz sonucunda Kültür Bakanlığı filmin yaş sınırını tekrar değerlendirerek 7+ / 13A olmasına karar verdi.

Yüksel Aksu ve Cem Yılmaz gibi iki mizah ustasını buluşturan İFTARLIK GAZOZ filmi, önce gülerken tahmin edilenin ötesinde çarpıcı ve etkileyici finali ile sonrasında ağlatarak izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Hafta sonunu çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen aileler ve gençler bu karar üzerine filmi tüm salonlarda izleyebilirler. Film Muzaffer Yıldırım/NuLook, Elif Dağdeviren/EDGE CCF ve TEKE Film ortak yapımcılığında sinemalarda.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>