KÜLTÜR-SANAT

Jazz Cafe’de Barikat konseri...

Barikat muhtesem bir konserle geliyor...Barikat konseri, 26 Mart Cumartesi gecesi Jazz Cafe’de...
 
   
 
 
     
Barikat: “Yeraltının, Rap’in ta kendisi...”

Türkce Rap’in en saglam isimlerinden BARİKAT özel bir konserle Jazz Cafe’de 26 Mart Cumartesi gecesi sessizligini bozuyor.

Türkce Rap’in en iddialı gruplarından Barikat, 26 Mart Cumartesi gecesi Jazz Cafe’de. 1996 yılıdan bu yana müzigin icinde yer alan grup bugüne dek pek cok konsere imza attı. Son albümleri ‘Hava Su Toprak ve Ates’ ile dikkatleri üzerine ceken grup Türkiye’deki hiphop hareketinin gelismesine cok büyük katkılarda bulunmus isimlerden birisi olarak biliniyor.


Toplumsal durusu ve söylemleriyle diger gruplardan sıyrılan Barikat sarkı sözleriyle de özel bir ilgiyi hak ediyor.

Jazz Cafe’de Jöntürk, Murat Patken Dj Cihan, Refleks kadrosuyla sahneye cıkacak olan Barikat’ın bu özel konserini kacırmamanızı öneririz.

Jazz Cafe'ye Gelmek İcin: İstiklal Caddesi üzerindeki sol taraftaki Büyükparmakkapı Sokak'a girdiginizde ilk sag sokaga sapın. Jazz Cafe sizi bekliyor olacak.


22 Mart Salı – Çiğdem Erken Grup
Jazz Cafe genç grupları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Genç sanatçı Çiğdem Erken vokal ve piyanosuyla dinleyenlere güzel bir konser sunacak. Gelecekte dikkkatleri üzerine toplayacak olan Erken’e Cem Tuncer (gitar), Efecan Tuncer (bas gitar) , Korhan Ogan (davul), Gökhan Sürer (klavye) eşlik edecek. Bu konseri kaçırmamamızı öneririz.

Tarih: 22 Mart Salı
Saat:21.30
Giriş: 15 ytl (bir içki dahil)


23 Mart Çarsamba - Electrio
Cem Tuncer, Nevzat Yılmaz ve Ercan Yazıcı’dan oluşan Electrio ilk başarılı konserlerinin ardından yine Jazz Cafe’de. Kendi bestelerini seslendirecek olan genç grup geniş bir caz gezegenine davet ediyor dinleyenleri.

Tarih : 23 Mart Çarşamba
Saat: 21.30
Yer : Jazz Cafe
Ücret: 10 mio.


25 Mart Cuma - DJ Can
Jazz Cafe yeni DJ performanslarıyla kaliteli müzik dinlemek isteyenlere alternatif sunuyor. Hafta ici sohbet edip müzik dinlemek icin ideal bir ortam. DJ Can kendi arsivinden en keyifli parcaları art arda calarken zamanın nasıl gectiginin farkına varmayacaksınız. . Bu arada özel danscılarımızın gösterisine dikkat diyoruz..

Tarih: 22 Mart Salı
Saat:21.30
Giriş: 15 ytl (bir içki dahil)


Jazz Cafe
Tel:212. 245 05 16
Adres: İstiklal Cad. Hansun Galip Sok. No:20 Beyoğlu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>