KÜLTÜR-SANAT

Pırlantayla Sevgilinizin Kalbine Dokunamazsınız!

Âşık olduğunuz insanın kalbine pırlantayla dokunamazsınız; ama güzel bir aşk hikâyesiyle dokunabilirsiniz!
 
   
 
 
     

Bu yıl sevgilinize sıcacık bir aşk hikâyesi hediye etmeye ne dersiniz?

Adı New York Times’ın çok satan yazarlar listesinden düşmeyen başarılı yazar Jessica Park’ın ince esprileriyle kaleme aldığı romanı Sırılsıklam Aşk sizlere sıcacık bir aşk hikâyesi sunuyor.

Aşk; virajlı, engebeli ve heyecanlı bir yolculuktur. Ve böylesi bir yolculukta kimsenin yara almadan kurtulması mümkün değildir…Uzun boylu, en azından bir seksen olmalı. Alnına düşen kum rengi saçları onu daha da cazibeli kılıyor… Tişörtünün üstünde “Kankam Nietzsche’dir” yazıyor.
Bu Matt’ti... Julie’den hoşlanıyordu. Bir de Finn var; Julie’nin âşık olduğu.
Karmaşık mı? Tuhaf mı? Kesinlikle öyle.
Boston’a okumak için gelen Julie Seagle, hayatının böylesine altüst olacağını bilemezdi. Her şey onun için tam bir hayal kırıklığı olmuştu; dolandırılmış, ortada kalakalmıştı. Bu zor durumda sığınabileceği bir yer ararken yardımına Watkins ailesi yetişir. Ne var ki Julie, sığındığı bu ailenin biraz tuhaf olduğunu ve büyük sırlar taşıdığını düşünmeye başlar. Genç kadın, burada kalıp kalmaması gerektiğine karar vermeye çalışırken, ansızın kapısını çalan duygu onu şaşkına çevirir.
Bu aşktır; virajlı, engebeli ve heyecanlı bir yolculuk… Ve böylesi bir yolculukta kimsenin yara almadan kurtulması mümkün değildir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>