KÜLTÜR-SANAT

Sarah Jio’nun Agapi Kitabına Ciltli Özel Kapak

Sarah Jio’nun çok satan kitabı Agapi’ye ciltli özel baskı...
 
   
 
 
     

Romantik edebiyatın dünyada ve Türkiye’de en çok okunan yazarlarından Sarah Jio’nun Pena Yayınları’ndan çıkan romanı Agapi, şimdi de yazarın hayranları ve koleksiyoncular için ciltli özel baskısıyla raflarda yerini aldı.

Türkiye’de de Şubat 2015 tarihinden bu yana çoksatanlar listesinden inmeyen, Sarah Jio, Agapi’de ölümsüz aşkın peşinden gidenleri anlatıyor.

Hayranlara ve koleksiyonculara özel baskı

New York Times ve USA Today gazetelerinin çoksatanlar listesinde yer alan ve ABD’nin en çok okunan kadın yazarları arasında yer alan Sarah Jio’nun Şubat 2015 tarihinde Pena Yayınları’ndan çıkan romanı Agapi’nin ciltli özel baskısı şimdi raflarda.

Pena Yayınları, Agapi’ye kitaplığında özel bir yer açmak isteyen Sarah Jio hayranları ve kitap koleksiyoncuları için, kitabı sert kapaklı, özel koleksiyon cildiyle tekrar yayınlıyor. Üstelik çok özel bir kitap ayıracıyla birlikte sunuyor.

Ölümsüz aşkın tanımı

İlk görüşte âşık olabilirsiniz. Fiziksel bir çekime kapılarak âşık olabilirsiniz. Tutku ve ihtiras dolu bir serüvene çıkabilirsiniz. Paylaşımlarınız üzerinden aşka tutunabilirsiniz. Hiçbir bağlayıcılığı olmayacak şekilde de aşkı tanımlayabilirsiniz. Peki gelecek planlarınızla uyumlu bir aşka ne dersiniz? Ya da belki ölümsüz aşkı bulursunuz. Aşkın altıncı hali agapiyi... Onu “o” olduğu için seversiniz ve asla vazgeçmezsiniz.

Sarah Jio İstanbul Kitap Fuarı’nda


Pena Yayınları’nın Sarah Jio hayranlarına bir de müjdesi var. Yazar, kasım ayında İstanbul’a gelecek ve İstanbul Kitap Fuarı’na katılacak. Şanslı okurlar çeşitli etkinliklerde yazarla buluşma fırsatını yakalayacak.

Sizi aşkın gerçek anlamıyla buluşturacak Agapi’nin ciltli özel baskısını seçkin kitapçılarda ve www.penayayinlari.com adresinde bulabilirsiniz.

Eser Adı : Agapi
Yazar Adı : Sarah Jio
Çeviren : Fatma Zeynep Öztürk
Orijinal Adı : The Look Of Love
Türü : Roman
Sayfa Sayısı : 312
Etiket Fiyatı : 24,00 TL
Yayınevi : PENA Yayınları


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>