KÜLTÜR-SANAT

Sevdiğimiz Ürünler Seveceğiniz Fiyatlara Karnaval Shop’ta

Karnaval.com ve alanının lider firmalarından Madalion.com işbirliği ile oluşturulan e-ticaret platformu Karnaval Shop açıldı.
 
   
 
 
     

Dinleyicilerini yakından tanıyan Karnaval.com, gelişmiş bir demografik hedefleme kullanarak Karnaval Shop’ta yer alacak her ürün ya da kampanyayı yayınlanacağı radyonun dinleyici profilini göz önünde bulundurarak oluşturuyor. Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise en çok dinlenen 14. dijital radyo platformu olan Karnaval.com*, sadece müzik için değil, alışveriş için de ilk adresler arasında yer almayı hedefliyor.

Karnaval Shop’ta yer alan tüm kampanyalar gelişmiş bir demografik hedefleme kullanılarak hazırlandığı için, her ürün ya da kampanya yayınlanacağı radyonun dinleyici profili göz önünde bulundurularak oluşturuluyor. Örneğin Karnaval.com üzerinden dinlenebilen JoyTurk radyosunda duyacağınız bir Karnaval Shop kampanyası ile, Metro FM radyosunda duyacağınız Karnaval Shop kampanyası farklı ürünler içeriyor.

Spectrum Medya CEO’su Ali A. Abhary konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Radyo, bir toplumda her zaman insanları birleştiren önemli bir araç olmuştur. Radyo insanları bazen bir son dakika haberi, bazen bir şarkı, bazen ise sevilen bir ürün ile birleştirebiliyor. Biz dinleyicilerimizi yakından tanıyoruz ve bu gücü kullanarak onlara Karnaval Shop’ta sevdikleri ürünlere doğrudan ulaşabilmelerini sağlayan cazip teklifler sunuyoruz ” dedi.

Medya şirketlerinin sahip oldukları en büyük değerin ulaştıkları geniş dinleyici kitlesi olduğunu söyleyen Abhary, Karnaval Shop’un sahip oldukları bu potansiyel müşteri kitlesine ulaşacak yeni bir yol olarak tasarlandığını iletti. Abhary sözlerine şöyle devam etti; “Biz dinleyicilerimize başka hiçbir yerde bulamayacakları cazip fırsatlar sunuyoruz. Aynı zamanda markalara ise sadece reklam hizmeti sağlamıyoruz, onlara potansiyel müşterileri ile anlık iletişime geçme ve ürün satışı yapabilme imkanı sağlayarak pazarlama stratejilerine üçüncü bir boyut getiriyoruz”.

Karnaval Shop; büyük markaların ev elektroniğinden giyime, takı mücevherden parfüme kadar ev, iş veya eğlence ile ilgili farklı ürünlere, piyasa satış fiyatının altında, güvenli bir online alışveriş deneyimiyle sahip olma fırsatını sunuyor. Karnaval Shop’ta sektöründe öncü olan markaların cazip tekliflerinin yer aldığı kampanyalar bulunuyor. Karnaval Shop’tan aynı zamanda Pascal Nouma, Duygu Çakır, Bigman, Alper Çobanoğlu ve Ekim Baykara gibi tecrübeli programcı ve DJ’lerin tavsiye ettiği ürünlere de ulaşılabiliyor.

Güçlü markaları ve çarpıcı ürünleri, özel kitlelerle buluşturan bir e-ticaret ve iletişim platformu olan Madalion.com, Karnaval Shop’ta kişiye özel teklifler ile güvenli online alışveriş ortamı, kredi kartlarına taksit imkanı, güvenli ve zamanında teslimat ile birinci sınıf bir müşteri hizmeti sağlıyor.

Karnaval Shop her hafta yeni fırsatlara ulaşmak için ziyaret edilmesi gereken mükemmel bir kaynak sunarak alışveriş için ilk adresler arasında yer almayı hedefliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>