MODA - STİL

"İstanbul Shopping Fest" Bu Sene Trump Towers Mall`da!...

En uzun gece bu sene TrumpTowersMall’da...
 
   
 
 
     

9 Haziran – 29 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek alışveriş festivali “İstanbul ShoppingFest” kapılarını bu yıl TrumpTowersMall’da açıyor. Festivalin açılış günü 9 Haziran 2012 gecesi saat 02.00’ye kadar açık olacak TrumpTowersMall’da birbirinden farklı birçok sürpriz ziyaretçilerini bekliyor.

Alışveriş ve eğlencenin merkezi İstanbul’da 9 Haziran – 29 Haziran tarihleri arasında yaşanacak alışveriş çılgınlığı İstanbul ShoppingFest kapılarını TrumpTowersMall ile açıyor.

09 Haziran gecesi yurtdışından gelen özel grupların sahne şovuyla başlayacak olan gece,TrumpTowersMall’da düzenlenecek özel bir açılış partisi ile İstanbul’a merhaba diyecek. TrumpTowersMall’da “ShoppingFest” tam 20 gün boyunca alışveriş tutkunlarına çeşitli sürprizler yaşatmaya devam edecek.

9 Haziran gecesi 02.00’ye kadar açık olacak TrumpTowersMall, festival boyunca saat 23.00’a kadar hizmet verecek.

İstanbul ShoppingFest süresince TrumpTowersMall’da bulunan mağazalar, yeni sezon ürünlerini bu senenin sloganı olan yüzde 50 indirim fırsatları ve sürprizleri ile ziyaretçilerine sunacak. Festivalin heyecanını ve coşkusunu TrumpTowersMall’da alışveriş yaparak yaşayanları ayrıca birbirinden farklı sürprizler de bekliyor olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>