KÜLTÜR-SANAT

Tüyap kitap fuarı başlıyor...

Kitap severlerin her yıl büyük bir sabırsızlıkla beklediği Tüyap 23. İstanbul Kitap Fuarı bu yıl daha güçlü ve daha zengin... Fuar Cardfinans sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.
 
   
 
 
     
Sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde pek çok kültür ve sanat etkinliğine destek veren CardFinans, TÜYAP 23. İstanbul Kitap Fuarı’nın sponsorluğunu üstlendi.


CardFinans sahiplerinin ücretsiz olarak ziyaret edeceği TÜYAP 23.İstanbul Kitap Fuarı, bu yıl yaklaşık 400 yayınevi ve sivil toplum kuruluşuna ev sahipliği yapacak. TÜYAP 23.İstanbul Kitap Fuarı, ART-İST 2004 - 14.İstanbul Sanat Fuarı ve TÜYAP ile TİFAŞ'ın ortaklaşa düzenlediği Tekno Outlet Müzik ve Ev Elektroniği Fuarı ile eşzamanlı olarak Beylikdüzü'ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

CardFinans sponsorluğunda gerçekleşecek TÜYAP 23. İstanbul Kitap Fuarı; bu yıl ayrıca söyleşi, ödül töreni ve açık oturum gibi 200 kültür ve edebiyat etkinliğini de kitap severlerle buluşturacak.

Yaklaşık 750 yazar, sanatçı, bilim adamı, gazeteci ve politikacının konuşmacı olarak katılacağı TÜYAP 23. İstanbul Kitap Fuarı’nda, bu etkinliklerin yanısıra farklı ülkelerin ünlü yayınevleri ve yazarları da konuk olacak. Pek çok yazarın imza günlerinde okurlarıyla buluşacağı TÜYAP 23. İstanbul Kitap Fuarı’nda bu yıl ilk kez çocuklar için ayrı bir salon oluşturularak, okuma ve tartışma saatleri ile çocuklara özel etkinlikler gerçekleştirilecek

CardFinans sahipleri, TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı, Tekno Outlet Müzik ve Ev Elektroniği Fuarı ve Sanat Fuarı süresince ücretsiz ziyaretçi olmanın yanı sıra çok özel taksit, çok özel indirim ve çok özel ParaPuan avantajlarından da yararlanabilecekler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>