KÜLTÜR-SANAT

vdf Blues'n Rock Nights

Blues tutkunları Ortaköy Harley by the sea cafe’de gerçekleşecek “vdf Blues’n Rock Nights”da buluşuyor!..
 
   
 
 
     
vdf, blues tutkunlarını Ortaköy Harley by the sea cafe’de gerçekleşecek “vdf Blues’n Rock Nights”da buluşturuyor!..

Türkiye’de otomotiv finansmanı sektörünün öncüsü olan vdf Tüketici Finansmanı, 5. yılını etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. 2004 yılı sonunda Harley-Davidson’u da iş ortakları arasına katan vdf, yeni etkinliğini İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasına sahip Ortaköy “Harley by the sea cafe”de gerçekleştiriyor.

26 Ağustos Cuma akşamından itibaren her cuma saat 21:00’den itibaren canlı performans ile “vdf Blues’n Rock Nights”da blues tutkunları bir araya geliyor.

“vdf Blues’n Rock Nights”ta Tibet Ağırtan ve Kırık Kalpler blues severlere muhteşem bir müzik ziyafeti sunacaklar.

“Harley by the sea cafe”nin büyüleyici boğaz manzarası ve Tibet Ağırtan ve Kırık Kalpler’in blues ziyafeti eşliğinde kendinizi Harley-Davidson’ın efsanevi motorsikletleriyle ödüllendirmek isterseniz vdf, 60 aya varan kredi olanağıyla yanınızda.


vdf Harley-Davidson Finans, müşterilerine toplam fatura tutarının %80’nine varan oranlarda kredi kullanma imkanı ve 60 aya varan esnek geri ödeme koşulları sunuyor. Kredi işlemleri müşteriler adına Efsane Motor’daki vdf yetkilisi tarafından yürütülüyor, kredi başvuruları internet aracılığıyla anında vdf’ye aktarılarak hızla sonuçlandırılıyor.

Artık Harley-Davidson Finans ile, 99 Euro’dan başlayan taksitlerle ve 5 yıla yayılmış esnek ödeme koşulları ile siz de hayalinizdeki Harley-Davidson’a sahip olabilirsiniz.

350 yetkili satıcısı aracılığı ile pazarda yüzde 57’lik paya sahip vdf Tüketici Finansmanı, 5 yılda 150 bini aşkın kredi kullandırdı. vdf Tüketici Finansmanı, sıfır araçta Audi, Citroën, DOD, Hyundai, Kia, MG, Porsche, Rover, Jaguar, Seat, Skoda, Volkswagen ve Harley-Davidson, ikinci elde ise DOD bünyesindeki araçlar için cazip ödeme koşulları sunuyor.


www.vdf.com.tr
www.harleyfinans.vdf.com.tr
www.harley-davidson.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>