KÜLTÜR-SANAT

Yılın İlk Açıkhava Festivali Parkfest

Şehrin en yeni festival, kaliteli müzik, moda, alışveriş ve tüm gün eğlence vadediyor!
 
   
 
 
     

Sektörümüzün en taze, en yeni festivali Parkfest, 2015 yılının ilk açıkhava festivali olarak müzik, moda asarım, alışveriş ve dikkat çeken yeme - içme standları ile bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunacak.

10 Mayıs Pazar günü Küçükçiftlik Park'ta gerçeklesek olan Parkfest, festival katılımcılarına, yaklaşık 12 saat boyunca çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri ve moda gösterileri de deneyimleme imkânı sunacak. Parkfest, bugüne kadar alışılagelmiş festival standartlarının bir adım daha ötesinde olmayı ve kesintisiz eğlenceyi vadediyor.

Gün boyunca alternatif içeriğiyle bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunacak olan ve bu yıldan itibaren gelenekselleşecek Parkfest, ülkemizde de çok sevilen The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea gibi alternatif müzik gruplarını aynı sahnede bir araya getiriyor. Tamamen kadın müzisyenlerden oluşan bir akış ile müzikseverlerin beğenisini kazanan festivalin yerli ismiyse son günlerin en çok dikkat çeken isimlerinden olan Kalben ve Nilipek.

Parkfest festivalinin biletlerini tüm Biletix (www.biletix.com) satış kanallarından alabilirsiniz.

THE DØ

KADEBOSTANY

PRINCESS CHELSEA

KALBEN

NİLİPEKBilet fiyatı: 69 TL
Organizasyon Nea ve Vera Müzik.
Saat: 14.00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>