KÜLTÜR-SANAT

Zeytinli Rock Festivali`nde Sahne Alacak İsimler Açıklandı!

İşte, 4 gün sürecek festivalde sahne alacak isimler!
 
   
 
 
     

20-23 Ağustos 2015 tarihleri arasında Zeytinli Dalyan Sahili'nde gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alacak isimler açıklandı.

19 Ağustos Çarşamba günü İstanbul Arabesque Project'in sahne alacağı açılış partisiyle başlayacak Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alacak isimler şöyle:

20 Ağustos Perşembe
Teoman
Feridun Düzağaç
Pinhani
Aylin Aslım
Luxus
Gece
Atlas

21 Ağustos Cuma
Duman
Bulutsuzluk Özlemi
Ceylan Ertem
Umut Kuzey
Niyazi Koyuncu
Tnk
Nükleer başlıklı kız

22 Ağustos Cumartesi
Şebnem Ferah
Redd
Demir Demirkan
İskender Paydaş
Melis Danişmend
Sattas
Suzi'nin Turtası

23 Ağustos Pazar
Pentagram
Hayko Cepkin
Pilli bebek
Kurtalan Ekspres
Blacktooth
Nemrud
Fallen
Bilet fiyatları:

Günlük: 40 TL
Kombine: 80 TL
Kamp / Kombine - 100 TL

KEŞİF SAHNESİ:

23 Ağustos gecesi final yapacak olan festivalin bu sene alternatif sahnesi de var: Keşif Sahnesi.
Müzik piyasasına güçlü bir şekilde merhaba diyen Yüzyüzeyken Konuşuruz, Nil ipek, Eskiz, Son Feci Bisiklet, Adamlar, Burcu Tatlıses, Kes, Gizem Berk gibi birçok ismi ağırlayacak olan 'Keşif Sahnesi' ayrıca 4 bölgede yapılan elemelerin sonucunda sahne almaya hak kazanan amatör grupları da ağırlayacak.
Türkiye'n,m en köklü açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, 4 yıl aradan sonra geçtiğimiz sene, Umut Kuzey koordinatörlüğünde, Kral Pop TV medya sponsorluğunda ve Edremit Belediyesi desteğiyle yeniden yapılmış, 3 gün boyunca 22 farklı sanatçı ve grubu aynı festivalde buluşturarak, binlerce katılımcıyı ağırlamıştı.
Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganıyla gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali, yoluna ara vermeden devam ediyor. Bu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı, kampçılar için düzenlenecek özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek olan festivalde eğlence 4 güne uzuyor. 19 Ağustos gecesi özel partiyle başlayıp 23 Ağustos gecesi final yapacak olan festivalde, bu sene 'Alternatif Sahne' de yer alacak.
Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vadeden Zeytinli Rock Festivali, festival programı ile bu yaza da damgasını vurmayı hedefliyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>