MAGAZİN

Athena'dan çarpıcı açıklamalar...

Athena, Tarkan ve Popstar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu!
 
   
 
 
     
Sertab Erener, yetkili olsaydı Tarkan'ın Eurovision'a gitmesi için ısrar edeceğini çünkü orada fıkır fıkır müziğin, şovun sevildiğini söylüyor. Sizin için de "Athena iyi fikir ama 'Onu giyme, saçını boyat, küpe takma' derlerse hiçbir bir işe yaramaz" diyor.

Gökhan Özoğuz: Ne güzel söylemiş işte.
Hakan Özoğuz: Sertab bizi tanıyan, çok tatlı bir insan. Ama dediğimiz gibi bizim platformumuz farklı.
G.Ö.: Sertab bir pop sanatçısının katılmasını tercih etmiş olabilir. Çünkü Eurovision tarihine baktığınızda şimdiye dek bizim karakterimizde hiçbir grup katılmamış. İlk defa oluyor. TRT'nin böyle farklı bir ivme vermesi bence çok keyifli. Tarkan'ın katılması ülkeye ne kazandırırdı? Türkiye yine bir pop sanatçısıyla yarışmaya gitmiş olurdu. Hakikaten Eurovision'da fıkır fıkır şarkıları seviyorlar. Ama parçamızın fıkır fıkır olmadığı düşünülse bile biz onu fıkır fıkır yapıp Eurovision'u kazanmaya çalışmayız. Neysek onun üzerine devam ederiz.

"Popstar"ın Eurovision'a göre daha demokratik olduğu biçimindeki yorumlara ne diyorsunuz?
G.Ö.: Daha demokratik olduğu tartışılır. Nereden biliyorsunuz verdiğiniz oyun o kişiye gittiğini? Yarışmaya laf söylemiyorum ama sadece Türkiye'de değil dünyada hiçbir yarışma yüzde 100 adil olamaz. Birincisi her zaman bellidir. "Popstar"ın da belliydi. Bu yarışmalarda her zaman birtakım hesaplar yapılır.
H.Ö.: Kimse yüzde 100 bilemez. Belki de demokratiktir gerçekten ama ben olmadığına da inanabilirim.

Seyrettiniz mi "Popstar"ı?
G.Ö.: Bütün Türkiye seyretti, biz de seyrettik.
Bir favoriniz de vardı herhalde?
H.Ö.: Aydan'ın sesini beğendik.
G.Ö.: Sesi, şarkı söyleme şekliyle içlerinde en karakterli olan oydu. Niçin seçilmedi? Diğerleri elinden tutulup müzisyen yapılabilir -ki yapmaya çalışıyorlar- ama onlar müzisyen değil pop star olabilecek insanlardı. Müzisyenlik de sadece beste yapmak, enstrüman çalmak değildir.

HABERVİTRİNİ
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>